Favore.plForumPozostałe tematy

Kupujecie ogórki?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kupujecie ogórki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3  
  • 30m1n1k4 16 cze 2011, 8:52
    Wiem, że sytuacja opanowana, chodzi o to skąd pojawi się kolejne zagrożenie - nigdy nie wiadomo.
    Cytuj
  • Ja80ja 16 cze 2011, 10:41
    Wystarczy nie kupować zagranicznych surowizn, tylko krajowe, porządnie je myć i sa bezpieczneuśmiech Nie dajmy się zwariować, przecież nie samym chlebem żyje człowiekprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Ervin 16 cze 2011, 11:12
    Fala zakażeń pałeczkami okrężnicy EHEC minęła można kupować.
    Cytuj
  • Cloudy 16 cze 2011, 14:26
    Przyznam, że ja też kupując warzywa zwracam uwage na to zeby były to z krajowych upraw... na wszelki wypadek.
    Cytuj
  • megaloman 16 cze 2011, 15:38
    A kto wam zagwarantuje, że u nas podobna historia się nie wydarzy? Biorac pod uwagę standardy Niemców podejrzewam, że prędzej u nas może coś takiego nastąpić. Tylko my chyba bardziej zahartowani. Więcej wódki pijemyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • 30m1n1k4 16 cze 2011, 16:13
    Cloudy napisał:Przyznam, że ja też kupując warzywa zwracam uwage na to zeby były to z krajowych upraw... na wszelki wypadek.
    No tak teraz to nie problem, bo jest sezon. Chyba, że ktos ma ochote na egzotyczne owoce. Ale jesień, zima, to tylko z importu uswiadczysz... no i co kupować czy nie jeść...
    Cytuj
  • Pan_Kracy 16 cze 2011, 19:09
    Zimą trzeba jeść kiszone ogórki i kapustę! A nie zagraniczne sztucznie pędzone badziewie.
    Cytuj
  • Iolla007 16 cze 2011, 22:50
    Ludzie, czemu się czepiacie tych biednych ogórków? Przecież od dawna wiadomo, że to nie od nich się zarażali. A zakazenia pałeczkami okężnicy to sa niestety bardzo powszechne, tylko pech chciał, że te były jakieś zmutowane... Ale tego to nikt nie przewidzi i nic na to nie poradzimy. Nie bedę jeść ogórków, to następnym razem afera będzie z mięsem, mlekiem i cholera wie czym jeszcze.
    Cytuj
  • r11 17 cze 2011, 1:24
    Kupuję normalnie.
    Cytuj
  • WitoldEs 17 cze 2011, 6:36
    Takie choróbska biora się z brudu! Myjcie ludzie owoce, warzywa, a przede wszystkim ręce to nie czepią się Was żadne e. coli czy inne salmonelle.
    Cytuj