Favore.plForumPozostałe tematy

Najlepsze bajki dla dzieci

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsze bajki dla dzieci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 z 4  
  • birata 19 lut 2011, 23:01
    Polećcie jakieś fajne bajki dla dzieci, bo wybieram się do przyjaciółki na parę dni i wiem, że jej dzieciaki lubią bajki, chciałabym im jakies fajne i niegłupie kupić. Mam nadzieję, że dzieki temu uda nam się spokojnie porozmawiać heheprzymrużenie oka Maluchy mają 3 i 5 lat.
    Cytuj
  • D3niCle0 19 lut 2011, 23:59
    Mój synek czasem ogląda Noddiego i Teletubisie, ale to chyba dla mlodszych dzieci...
    Cytuj
  • Labradorka 20 lut 2011, 0:49
    A ja szukam namiarów na stare bajki, które kiedys w tv leciały na dobranockę... smerfy, fraglesy, muppety... nie wiecie gdzie można teraz to dostać? Chciałabym je kupić dla mojego chrześniaka, który ogląda jakieś badziewie i nie wie co to dobra bajkaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Ronjaa 20 lut 2011, 8:46
    My kupujemy naszym dzieciom pełnometrażowe bajki Disneya, niektóre pamiętam psrzed wielu lat, teraz doczekały sie reedycji np Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Opowieść Wigilijna. Są naprawdę pieknie zrobione i tak naprawdę to czesto ogladamy je całą rodzinąuśmiech Więc to na pewno będzie trafiony prezent. A jedna taka bajka trwa ponad godzinę, więc można pogadaćprzymrużenie oka Tylko uważajcie, żeby Was nie wciągnęłyprzymrużenie oka Ja je uwielbiam.
    Cytuj
  • yellowphone 20 lut 2011, 9:46
    My też kolekcjonujemy bajki disneya i pixarauśmiech i zgadzam się, że to wspaniała rozrywka dla całej rodziny, poza tym to są piekne, pouczające i wzruszające historie, a te bajki w telewizji czesto jakieś takie... głupie. Jedyny fajny program dla dzieci w tv publicznej to Domisie, to je zdjęli z anteny.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 20 lut 2011, 13:29
    Wystarczy się przejść do sklepu dla dzieci, jak zobaczysz pełno zabawek, plecaczków, kubeczków, książeczek i innych z motywem jakiejś bajki to znaczy, ze robi furore wśród dzieciakówuśmiech Jeszcze zależy czy to dla chłopca czy dziewczynki.
    Cytuj
  • birata 20 lut 2011, 16:27
    O rany a to ma takie znaczenie? Fakt, widziałam ostatnio (ale chyba w hipermarkecie) stosy płyt i książeczek z jakąś księżniczką, to było chyba dla dziewczynek. Jakoś tak smiesznie się nazywała, Truskawkowe ciastkouśmiech Fajne to?
    Cytuj
  • D3niCle0 20 lut 2011, 18:54
    To jedna z najgłupszych bajek jakie widziałam skrzywienie Niby dla dziewczynek, ale przesłodzone to takie, że może zemdlić... w życiu bym tego dziecku nie puściła. Ale własciwie w tym wieku to jeszcze dzieciom wszystko jedno czy bajki są dla dziewczynek czy dla chłopców. Fajny jest jeszcze Kubuś Puchatekuśmiech
    Cytuj
  • Domatorres 20 lut 2011, 20:36
    A nie lepiej kupić dziecku książeczki? Dzieci teraz za dużo siedzą przed telewizorem i komputerem.
    Cytuj
  • birata 20 lut 2011, 21:58
    Bez przesady, akurat oni duzo z dziećmi czytają, uprawiają sporty i w ogóle! A tak sobie wymyśliłam te bajki, bo wiem, że lubią, w końcu to dzieciom chcę sprawić przyjemność. Nie mówię, że mają cały dzień siedzieć przed telewizorem. A starsze to dziewczynka, mlodszy chłopiec.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum