Favore.plForumPozostałe tematy

Najlepsze bajki dla dzieci, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsze bajki dla dzieci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4
  • kafara 9 cze 2014, 13:11
    U nas dominuje przede wszystkim kanał Mini Mini Plus. Moje chłopaki mają tam swoje ulubione bajki m.in. Tree Fu Tom, Stacyjkowo czy Ciekawskiego Georga. Szczerze, sama lubię z nimi czasem poleżeć, poleniuchować i obejrzeć bajkę uśmiech
    Cytuj
  • migo 9 cze 2014, 20:04
    Co do kanału to się z tobą zgadzam , mini mini jest najlepszym kanałem dla dzieci. Maja lubi My little Pony, Piotruś królik i ostatnio cliford wpadł przypadł jej do gustu. Tak po bajce bierze naszego Spajkiego (psa) i razem się bawią.
    Cytuj
  • Meggi85 19 cze 2014, 22:57
    Mój synek sie zakochal w bajce Tree Fu Tom przymrużenie oka Też leci na MiniMini. Jak dla mnie jest genialna. Chociaż osobiscie lubie też takie takie bajki jak Dinopociąg i Stacyjkowo. Nie wiem czemu, ale te bajki mogłabym oglądać cały czas. Mój synek zbyt dużo tv nie ogląda, ale jak już to zazwyczaj MiniMini.
    Cytuj
  • kaper22 31 gru 2015, 12:59     (ostatnio zmieniony przez autora 3 sty 2016, 22:37, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja najczęściej puszczam coś z Internetu uśmiech Np. na tej stronie są całkiem fajne bajki http://www.kreskowki.info/
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum