Favore.plForumPozostałe tematy

Najlepsze bajki dla dzieci, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsze bajki dla dzieci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • yellowphone 21 lut 2011, 0:33
    Ja też czytam moim dzieciom, czasem opowiadamy wymyślone historyjki, ale uważam, że bajki też mogą być wartościowe i też mogą dzieci rozwijać, emocjonalnie na przykład.
    U nas długo byly też na topie żółwik Franklin i bracia Koalauśmiech Tylko nie wiem czy to mozna kupić, bo moje dzieci oglądały to na kanale z bajkami.
    Cytuj
  • caipirinha 21 lut 2011, 8:32
    Moi siostrzeńcy uwielbiają strażaka Sama (oczywiście też będą strażakami) przyjrzałam się kiedyś tej bajce i uważam, że ma walory dydaktyczneuśmiech lubia też Kubusia Puchatka, a to to już bardzo chętnie razem z nimi ogladamuśmiech
    Cytuj
  • Eli2010 21 lut 2011, 11:39
    Ja też nie widzę niczego złego w puszczaniu dziecku bajek, oczywiscie jesli nie siedzi godzinami wgapione w ekran. Ale u nas jest zawsze bajeczka po obiadku, jesli siedzimy w domu i wieczorem dobranocka. A potem jeszcze ksiązeczki do poduszkiuśmiech
    Nasze ulubione to Krecik i pszczólka Maja, Niedźwiedź w dużym niebieskim domu i Śniegusieuśmiech
    Cytuj
  • Domatorres 21 lut 2011, 14:53
    A ja jestem zdania, że dzieci nie powinny ogladać telewizji i że te bajki dla malych dzieci są ogłupiajace. Moi starsi wnukowie wyrośli przed erą mini-mini i chętnie czytają książki, a mała w kółko bajki i juz jej czytanie tak nie interesuje.
    Cytuj
  • Ronjaa 21 lut 2011, 17:13
    Jasne, oglądanie telewizji może mieć zły wpływ na dzieci, ale zależy co i ile oglądają. Korzystanie z mikrofalówki czy telefonu komórkowego też ma minusy, a prawie wszyscy korzystają z tego. Coś za coś. Ja nie jestem za tym żeby wyręczać się telewizorem w zajmowaniu się dziećmi, ale bajki też są fajną rozrywką - jedną z wieluuśmiech
    Cytuj
  • birata 21 lut 2011, 17:42
    Dokładnie, tak samo uważam, nie ma co się zżymać na telewizję, jak już to na rodziców, którzy z lenistwa sadzają dzieciaki na pół dnia przed telewizorem. A powiedzcie mi gdzie można te bajki Disneya kupić?
    Cytuj
  • Ronjaa 21 lut 2011, 19:45
    W Empikach, sklepach Smyka, przez internet też można zamówić, ale nie wiem ile masz czasu - czy zdąży dojść...
    Cytuj
  • yellowphone 21 lut 2011, 22:04
    W hipermarketach możesz kupić dvd dla dzieci, jest duży wybór, ale takie perełki jak kolekcje disnejowskie rzadk osię zdarzają.
    Cytuj
  • Orion456 22 lut 2011, 1:41
    Moje dziecko (5lat) jest fanem Mickey Mouse Clubhouseuśmiech To też Disneya, ale takie przygody w odcinkach. Uwielbia to i jak miał dwa lata to dzięki tej bajce nauczył sie liczyć, rozróżniać kolory i kształty... ale lubi bardzo do dziś. Fajne mają przygody.
    Cytuj
  • Stinaa 22 lut 2011, 7:13
    Słuchajcie tak a propos bajek, bo się zastanawiamy z mężem nad założeniem w domu tv cyfrowej. Są tam pakiety z bajkami dla dzieci, moje jeszcze za małe, ale tak przyszłościowo myśle, czy warto? Polecacie jakieś kanały z bajkami?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum