Favore.plForumPozostałe tematy

Najlepsze bajki dla dzieci, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsze bajki dla dzieci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • D3niCle0 22 lut 2011, 7:54
    Dla maluszków jest fajny kanał baby tv, takie nie za szybkie i krzykliwe bajeczki gdzie nie za dużo mówią, bardzo przyjemne dla dzieciaczkow i to już chyba od roku można puszczać.
    Cytuj
  • Eli2010 22 lut 2011, 9:38
    My mieliśmy taki pakiet z mini-mini, ale zrezygnowałam z tego. Bajeczki były fajne, ale w pewnym momencie moje dzieci domagały się coraz więcej bajek... wkurzyłam się, teraz oglądamy z płyt i mam nad tym większą kontrolę. Skończy się płyta, to koniec oglądania, a tam leciały na okrągło i zawsze był płacz jak chcialam wyłączyć.
    Cytuj
  • Hunny8 22 lut 2011, 10:00
    A mojego brata synek najbardziej lubi Shrekauśmiech Lubi też Tomek i Przyjaciele, Rajdek i Strażackie Opowieści, a ma 4 latkauśmiech
    Cytuj
  • Grantorino 22 lut 2011, 10:25
    U mnie dzieci oglądają bajke na dobranoc i w weekendowe poranki długą bajkę, czasem razem oglądamy leżąc w łóżku, a jak bajka znana to przy tym w coś jeszcze gramyuśmiech Bardzo lubią np Mój brat niedźwiedź (choć na początku ze łzami w oczach to golądalismy.. ja teżuśmiech ) albo Toy Story, Shreki.
    Cytuj
  • pacjentka 22 lut 2011, 12:35
    A ja gorąco polecam bajki do słuchania, jak sama byłam mała to słuchałam tych bajek bawiąc się lalkami, klockami i świetnie rozwijają pamięć, bo nawet do tej pory pamiętam spore fragmentyuśmiech A niedano w w księgarni internetowej odkryłam, że wznowili niektóre z nich, pod nazwą "Bajki-grajki" jest cała seria. Klasyczne bajki i świetni aktorzy dubbingują.
    Cytuj
  • Tomatofan 22 lut 2011, 15:13
    U nas baje lecą w weekendy od rana, bo dzieciaki wstają o 6-7 i żebyśmy mogli jeszcze troche pospać to włączamy mini-mini a ostatnio c-beebies bardzo fajny kanał, nie tylko bajki, ale różne filmy przyrodnicze, edukacyjne, zabawy ruchowe, plastyczne itp. Świetny jest ten kanał!
    Cytuj
  • Bandito 22 lut 2011, 17:58
    Jak miałem 5 lat to byłem fanem Akademii Pana Kleksauśmiech I brygady RRwielki uśmiech
    A córki mojej siostry lubią Stacyjkowo, to taka kreskówka o ciuchciach. Zawsze im puszczam z internetu.
    Cytuj
  • Kasandra2013 26 wrz 2013, 14:42
    Najlepsza bajką pozostanie dla mnie Kubuś Puchatek.
    Jest to bajka ponadczasowa o czym świadczy wizerunek Kubusia na produktach dla dzieci tej. jak np. plecaki, piórniki, koce czy też [url=http://] firanki z kubusiem puchatkiem[/url].
    Obecnie do łask wraca Spiderman.
    Cytuj
  • mijmo 27 wrz 2013, 12:48
    Zdecydowanie Pinokio i Kubuś Puchatek uśmiech
    Cytuj
  • VVixen 27 wrz 2013, 14:23
    starsze bajki disneya, król lew, mulan.... są cudowne i ponadczasowe uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum