Favore.plForumPozostałe tematy

Naprawa butów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Naprawa butów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 z 5  
  • aleksis 14 wrz 2018, 12:57
    ma ktoś z was doświaczenie w tym temacie? Rozkleiły mi się buty, postanowiłąm kupić jakiś dobry klej i je skleić samemu, jaki ekleje dobre i jak buty przygotowąc najlepiej? Potrzebuję do tego jakieś specjalnego środka bo wiem że powinno się chyba te klejone cżęsci odtłuścić?
    Cytuj
  • Ogryzka 30 wrz 2018, 10:38
    Ten TADAM widziałam ostatnio w reklamie w tv. Gdzie można go kupić? Mam adidasy, które w zeszłym roku puściły na podeszwie, ale jakos nie miałam czasu żeby się za to wziąć. Może to dobry moment.
    Cytuj
  • Margaret123 9 paź 2018, 19:44
    w coraz większej ilości sklepów możesz znaleźć, ja w którymś z budowlanych kupiłam, ale widziałam też w sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, elektrycznych etc przymrużenie oka

    jak tak poczytam moja wypowiedź, to dziwne te moje shopppingowe preferencje wielki uśmiech
    Cytuj
  • aleksis 8 lis 2018, 11:20
    wielki uśmiech no faktycznie sporo tych sklepów odwiedzasz, znalazłam w leroymerlin, buty sklejone, jestem pod wrazeniem że moimi dwoma lewymi rękami udao mi się samemu skleić buty i do tej pory trzymają
    Cytuj
  • Kanita 14 lis 2018, 21:13
    No właśnie też mam kilka butów do sklejenia, szkoda było mi je wyrzucić i tak czekały na swoją kolej. Muszę kupić ten klej Tadam, zobaczymy jak się sprawdzi.
    Cytuj
  • Masa 15 lis 2018, 10:16
    Spokojnie możesz kupić. Mam przetestowany na sportowych do biegania i na sandałach. Jedne i drugie skleił dobrze.
    Cytuj
  • Petrova 30 lis 2018, 18:43
    Potwierdzam. Po praniu w pralce też nic nie dzieje się z miejscem sklejenia. uśmiech
    Cytuj
  • Chan 30 gru 2018, 17:17
    A gdzie moge dostac taki klej? Nie wiem gdzie szukać.
    Cytuj
  • oetadam 9 sty 2019, 18:11
    Chan napisał:A gdzie moge dostac taki klej? Nie wiem gdzie szukać.
    Witam! Chan klej TADAM® jest dostępny m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Prowadzimy obecnie bardzo intensywną dystrybucję, więc powinien być coraz powszechniej dostępny także w pozostałych sklepach.

    Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

    Ekspert marki TADAM
    Cytuj
  • Kanita 9 sty 2019, 23:13
    A czy buty trzeba jakoś specjalnie przygotować przed klejeniem? Jak ten klej nałożyć. Ja zawsze mam obawy przed takimi zabiegami
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum