Favore.plForumPozostałe tematy

Naprawa butów, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Naprawa butów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 z 5  
  • oetadam 12 sty 2019, 15:53
    Kanita napisał:A czy buty trzeba jakoś specjalnie przygotować przed klejeniem? Jak ten klej nałożyć. Ja zawsze mam obawy przed takimi zabiegami
    Witam! Kanita przed klejeniem buta trzeba mieć na uwadze, aby jego łączone części były czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Najlepiej oczyścić je środkiem na bazie alkoholu.

    Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

    Ekspert marki TADAM
    Cytuj
  • jackowskyy 23 sty 2019, 19:50
    Czy szybko po klejeniu można w butach już chodzić? Czy ten klej jest przezroczysty?
    Cytuj
  • oetadam 26 sty 2019, 17:58
    jackowskyy napisał:Czy szybko po klejeniu można w butach już chodzić? Czy ten klej jest przezroczysty?
    Witam! Jackowskyy powierzchnie sklejone klejem TADAM® łączą się od razu, ale zalecamy poczekać przynajmniej 3 godziny na osiągnięcie ostatecznej wytrzymałości. Tak, ten klej jest przezroczysty.

    Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

    Ekspert marki TADAM
    Cytuj
  • Quku 29 sty 2019, 10:12
    U mnie klej Tadam też faktycznie trzyma, nie mam zarzutów. Pokleiłem buty sportowe, które są mocno eksploatowane na treningach, ale mimo wszystko daje radę.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 sty 2019, 22:00
    TADAM w końcu kupilam i nie tylko skleiłam trampki ale też buty zimowe, chociaż wiem, że niekoniecznie jest do nich przeznaczony uśmiech
    Cytuj
  • aleksis 5 lut 2019, 10:37
    Ja muszę kupić kolejne opakowanie, bo mojego synka buty się rozkleiły przy piętach, wolę je w miarę możliwości uratować bo i tak za chwilę z nich wyrośnie i na przyszły sezo i tak muszę nowe kupić.
    Cytuj
  • grzyb_h 5 cze 2019, 8:20
    A jak skleje tylko jeden but tym TADAM to jak go zabezpieczyć przed wyschnięciem?
    Cytuj
  • Ogryzka 15 lip 2019, 0:11
    grzyb_h napisał:A jak skleje tylko jeden but tym TADAM to jak go zabezpieczyć przed wyschnięciem?
    Nie wiem czy tak powinno być ale ja wytarłam chusteczką dokładnie tą końcówkę i wtedy zakręciłam. Nic się nie skleiło i mogłam bez problemu z TADAM jeszcze potem skorzystać nawet kilka razy uśmiech
    Cytuj
  • mkwiatkow 23 gru 2019, 12:26
    Ja tam po prostu kupuję nowe. Naprawa czasem się po prostu nie opłaca.
    Cytuj
  • Masa 25 lut 2020, 21:42
    Tak jak wcześniej już wspominałem, ten klej Tadam jest na prawdę dobry. Jak wtedy buty skleiłem tak o dziwo trzyma do tej pory podeszwę.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum