Favore.plForumPozostałe tematy

Naprawa butów, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Naprawa butów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 z 5
  • Meggi85 15 wrz 2021, 18:19
    Quku napisał:A mam w domu jakiś roztwór etylowy, to przelecę. Rozumiem, że najlepiej przechowywać go w lodówce?
    Przechowywałam w szufladzie w garażu. TADAM całkiem nieźle się przechowuje jak jest dobrze zabezpieczony.
    Cytuj
  • artie 19 lis 2021, 1:17
    Ja chciałam tylko podziękować Wam za polecenie tego kleju Tadam, skleiłam trzy rozklejone buty i super mocno to trzyma. Nawet buty biegowe, w których biegam pięć dni w tygodniu.
    Cytuj
  • Kabanos 4 sty 2022, 9:48
    artie napisał:Ja chciałam tylko podziękować Wam za polecenie tego kleju Tadam, skleiłam trzy rozklejone buty i super mocno to trzyma. Nawet buty biegowe, w których biegam pięć dni w tygodniu.
    Pamiętaj po użyciu o dobrym zabezpieczeniu. Wystarczy dokładnie wytrzeć końcówkę i można długo przechować taki TADAM.
    Cytuj
  • Quku 30 sty 2022, 17:51
    no ja klej tadam przechowuję w lodówce i jest okej, zachowuje swoje wszelkie właściwości
    Cytuj
  • Chan 30 sty 2022, 19:49
    tak, najlepiej tadam przechowywać w lodówce, wtedy zachowuje swoje właściwości
    Cytuj
  • Meggi85 2 lut 2022, 9:55
    Chan napisał:tak, najlepiej tadam przechowywać w lodówce, wtedy zachowuje swoje właściwości
    Ja TADAM trzymam w szufladzie w garażu. Bez problemu się przechowuje i przy użyciu jest jak nowy.
    Cytuj
  • Kabanos 28 lut 2022, 23:10
    Dobrze zabezpieczony TADAM można trzymać gdziekolwiek. Nic się z nim nie stanie i będzie można go nie raz używać.
    Cytuj
  • Ogryzka 23 cze 2022, 22:17
    Kabanos napisał:Dobrze zabezpieczony TADAM można trzymać gdziekolwiek. Nic się z nim nie stanie i będzie można go nie raz używać.
    Podpowiesz mi może, jak dobrze zabezpieczyć Tadam, żeby móc go wykorzystać ponownie?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum