Favore.plForumPozostałe tematy

Psie odchody, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Psie odchody

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 z 5  
  • Domatorres 14 mar 2011, 0:49
    Niesprzątnięcie po swoim psie (jak i innym zwierzęciu) jest wykroczeniem i należy sie za to mandat, mopzna dostać nawet 500zł. I to dotyczy wszelkich miejsc publicznych czy to będzie trawnik czy ulica, plac zabaw itp.
    Cytuj
  • D3niCle0 14 mar 2011, 8:02
    No żeby mi jescze pies pzyszedł i załatwił sie na placu zabaw! To bym od razu dzwoniła na policję albo po jakiegoś hycla!
    Cytuj
  • nouv88 14 mar 2011, 9:39
    Jak mieszkałam w mieszkaniu w bloku to długo i zażarcie walczyliśmy z jedną babą, co hodowała koty. W nocy wypuszczała je na dwór, a one szczały do piaskownicy. Próbowaliśmy jej bezskutecznie tłumaczyć, że piaskownica to jest dla dzieci, a jak jej koty są durne to niech je na smyczy wyprowadza. Bezczelnie olewała nasze argumenty, dopiero policja ją przekonała, żeby kupila im szelki z e smyczą i wyprowadzała jak już to z dala od placu zabaw, bo inaczej zabiorą jej te koty do uśpienia. Ale ile mnie to nerwów kosztowało! Głupie babsko to było.
    Cytuj
  • PannaDziewanna 14 mar 2011, 10:10
    No, ale rozumiem, że w końcu dala za wygrana, czyli sprawiedliwości stało się zadośćuśmiech
    Cytuj
  • nouv88 14 mar 2011, 10:52
    No w końcu tak, ale przez pół roku dzieciaki nie mogły się bawić w piasku, bo kto by wpuścił dziecko do piaskownicy gdzie wie, że zalatwiają się koty? W dodatku potem musieliśmy się sami zrzucić na czyszczenie piaskownicy i napełnienie jej świeżym piaskiem. Na szczęscie sporo sąsiadów miało tam male dzieci, więc koszty na glowe nie wyszły aż tak wielkie.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 14 mar 2011, 14:11
    rzeba było pozwać babę do sądu żeby zapłaciła grzywnę i odszkodowanie, byłoby na nowy piasekuśmiech
    Cytuj
  • nouv88 14 mar 2011, 16:14
    To była jakaś emerytka. Wredna staruszka. Jeszcze byśmy ją mieli na sumieniu, że głoduje albo nie ma na leki, bo z emerytury musi nam odszkodowanie placić...przymrużenie oka
    Cytuj
  • aga007 14 mar 2011, 19:45
    Wydaje mi się, że dobre jest to hasło, które gdzieś w mediach się pojawia: Twój pies, twoja kupa! I tak powinni wszyscy podchodzić do sprawy, ale jak widać trzeba jeszcze cierplwie edukować nasze spoełczeństwo.
    Cytuj
  • Manolito 14 mar 2011, 22:04
    aga007 napisał:Wydaje mi się, że dobre jest to hasło, które gdzieś w mediach się pojawia: Twój pies, twoja kupa! I tak powinni wszyscy podchodzić do sprawy, ale jak widać trzeba jeszcze cierplwie edukować nasze spoełczeństwo.
    A ja myślałem, że to parodia tej reklamy wody mienralnej z Cindy Crawfordwielki uśmiech
    Cytuj
  • warkoczyk 14 mar 2011, 22:49
    Ja80ja napisał:Ludzie, a od czego są słuzby oczyszczania czy tam utrzymania miasta czy jak to sie nazywa? Czy oni nie powinni dbac o czystość trawników? Na pewno moznaby ich wyposażyć w jakiś specjalistyczny sprzęt ułatwiający to sprzątanie. A wszystkich właścicieli psów i tak nikt nie upilnuje...
    Czy ja dobrze widzę? Uważasz, że jak Twój pies (czyli Ty, bo za psa odpowiadasz) narobi na trawniku czy jeszcze gorzej chodniku, to ma natychmiast przyjechać słuzba i to posprzątać? A jak ktoś w to wdepnie to jest tylko i wyłącznie jegp problem tak? Brawo za społeczną postawę! Założę się, że idąc ulicą rzucasz też za siebie papierki po batonikach, a jeśli palisz, to zapewne i kiepy! A za Tobą ma jechać orszak słuzb sprzątających tak? Ręce opadają... właśnie takie podejście jest problemem, o którym tu dyskutujemy...
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum