Favore.plForumPozostałe tematy

Psie odchody, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Psie odchody

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 z 5  
  • Bandito 15 mar 2011, 1:00
    A może by tak jeszcze wywalić śmieci na środek chodnika, bo po co sie męczyć, skoro sa od sprzątania odpowiednie służby? Załamuje mnie takie podejście. Do niektórych nie dociera podstawowa sprawa. Dopóki my sami nie zadbamy o to żeby było czysto po nas, to żadne służby tego nei zapewnią, bo musiałaby połowa społeczeństwa trudnić się sprzątaniem...
    Cytuj
  • Popeye 15 mar 2011, 6:58
    Niestety sam mam w swojej okolicy kilku takich tępoglowych, ktorym nikt nie przetłumaczy, że po psoe trzeba sprzatać. Bo taka damula na szpileczkach, co psa raz dziennie na 5 minut wyprowadza sadystka jedna, to przecież nie skala sobie rączek kupą! Udaje, że jej pies nie robi. Albo jest taki kark, wchodzi z psem, ani mu do głowy przyjdzie żeby po nim sprzątnąć, ale gorsze jest to, że on robi chyba gorszy chlew wokół siebie niż tn jego pies. Zostawia pety, butelki po piwie, pluje na chodnik. Tylko kto takimeu podskoczy.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 15 mar 2011, 10:12
    Zawsze mozna zadzwonić po straż miejską przebiegły Jeśli go widujesz regularnie to łatwo go będzie złapać na goracym uczynku nie?
    Cytuj
  • Popeye 15 mar 2011, 11:47
    No niby tak... tylko ja jakoś brzydze się donosicielstwem. Ale kto wie czy tak któegoś dnia nie zrobię, jak mnie krew zaleje.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 15 mar 2011, 13:09
    Nie trzeba sobie kalać rączek, bo są do tego foliiowe rekawiczki. Ich zakupienie i używanie, razem z łopatką i workami powinno ludziom wejść w nawyk tak samo jak zakładanie psu kagańca i smyczy na drodze osiedliowej czy w środkach komunikacji. Sory, jak się chce mieć psa w mieście to ze wszystkimi tego konsekwencjami, to nie jest prezencik dla reszty społeczeństwa.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 15 mar 2011, 15:51
    Popeye napisał:No niby tak... tylko ja jakoś brzydze się donosicielstwem. Ale kto wie czy tak któegoś dnia nie zrobię, jak mnie krew zaleje.
    nie uważam tego za donosicielstwo. W końcu jeśli ktoś popełnia wykroczenie to wzywasz policję lub straż prawda? A to jest wykroczenie. Sam przecież komuś takiemu mandatu nie dasz, jak mu nawet zwrócisz uwagę to Cię wysmieje, więc to i tak bez sensu. Ja bym zadzwoniła gdzie trzeba.
    Cytuj
  • Cloudy 15 mar 2011, 17:16
    A co jesli nie ma koszy na odchody? Prawo obowiązuje tylko tam gdzie ktoś raczył je postawić?
    Cytuj
  • becia_koronczarka 15 mar 2011, 18:37
    Można wyrzucić do zwykłego kubła, ostatecznie trafiają tam i inne organiczne odpadki.
    Cytuj
  • Labradorka 15 mar 2011, 22:36
    Swoją drogą to zastanawia mnie jaka jest idea tych worków na kupy. Ja rozumiem, że jakoś to trzeba zebrać. Ale skoro w tych koszach ląduja kupy w workach, to jaki to ma sens? Przecież te kupy rozłożyłyby się błyskawicznie, a worki ze sto lat będą się rozkładaćsmutny Chyba, że to jakieś biodegradowalne...
    Cytuj
  • Eli2010 16 mar 2011, 1:19
    AntyMaterialistka napisał:To załóż sobie o tym wątekuśmiech To jest odbijanie piłeczki. Tutaj jest mowa o psich odchodach, które szpecą trawniki, ulice i są po prostu niebezpieczne dla naszego zdrowia! I ja temu wypowiadam wojnę, choćby na łamach tego forum!!!
    A czemu to jest takie niebezpieczne? Moi rodzice mają psa, który biega po ogrodzie, w domu też bywa. Więc jesli odchody psa są groźne dla zdrowia to chyba w ogóle trzebaby z nim się nie kontaktować?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum