Favore.plForumPozostałe tematy

Sposoby na karaluchy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposoby na karaluchy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 z 2
  • ryjowka 26 lip 2010, 18:43
    dana51 napisał:Polecam także zrobić mieszankę zabójczą dla karaluchów, która na pewno jest bezpieczna dla innych istot żywych (domowe zwierzęta i ludzie): wymieszaj w stosunku 1 do 1 kwas borowy z cukrem. Kwas borowy działa zabójczo na karaluchy, a cukier je przyciąga.
    No i oczywiście jak już się ich w miarę pozbędziesz radzę wysprzątać bardzo dokładnie i dbać, aby nigdzie nie zalegały resztki jedzenia czy plamy, szczególnie po słodkich rzeczach. Tak samo uważaj na wilgoć.
    A jak stosować ten kwas borowy?
    Cytuj
  • dana51 26 lip 2010, 21:14
    Najlepiej umieścić tą mieszankę w małych pojemniczkach w miejscach, gdzie karaluchy przebywają najchętniej - pod lodówką, sprzętami agd, ciemnych szafkach. Karaluchy przenoszą ten kwas borowy na stopach do gniazd i dzięki temu udaje się wyeliminować ich większą część.
    Cytuj
  • scarlettt 19 mar 2013, 17:36
    Ja także miałam ten sam problem. Walka z nimi była bardzo uporczywa i nieskuteczna. Stosowałam już chyba wszystkich sposobów na pozbycie się ich - nic nie działało. Dopiero firma Green Style uporała się z tymi szkodnikami. Szczerze polecam, bo to co innego, gdy zleci się to zadanie fachowcom. Przede wszystkim karaluchy zniknęły i mam nadzieje, że nie wrócą. Podaję stronę firmy, może komuś się przyda
    Cytuj
  • duch123 9 lip 2013, 9:49
    Mnie już z dwóch mieszkań udało sie ich pozbyc za pomoca tego srodka Naprawde polecam
    Cytuj
  • quarca 11 lip 2013, 10:05
    Jest taka specjalna a la maść, która powoduje natychmiastowy zgon karaluchów, które w to wejdą. Ta maść kosztuje około 10 zł. Niestety nie pamiętam nazwy, ale myślę, że znajdziesz ją w każdym hiper markecie czy sklepie gdzie sprzedaje się chemię.


    Cytuj
  • karolowy 27 kwi 2015, 14:21
    Jedynym, naprawdę skutecznym sposobem będzie odpowiednia [url=http://bugstop.pl/cennik-dezynsekcja]dezynsekcja[/url] w przypadku karaluchów... Ich tak szybko się nie pozbędziesz. Pewnie gdzies od Twoich sąsiadów przeszły...

    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum