Favore.plForumPozostałe tematy

Zabawka dla 4 latka, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zabawka dla 4 latka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Mizantrop 21 mar 2011, 0:10
    Trampolina ogrodowa to jest super zabawa, nawet jak ktoś nie ma ogrodu - można wstawić do domu albo wyjść z nią na dwór, bo jest lekka.
    Idzie wiosna, więc jak znalazł. Coś takiego jak poniżej kupisz za ok. 200zł.
    Cytuj
  • PannaDziewanna 21 mar 2011, 1:06
    Jak do ogrodu to fajną sprawą jest zjeżdżalnia z koszem

    może być cały rok na podwórku, nie brudzi się. Na obrazku wygląda na małą, ale ma ponad metr wysokości.
    Cytuj
  • grubystach 21 mar 2011, 8:38
    A propos drewnianej kolejki, tutaj jest wypas zestaw:
    http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/10/52/61/1510526153
    Na aukcjach można takie dostać za niecałe 400zł.
    Cytuj
  • Pan_Kracy 21 mar 2011, 10:50
    A ja kupiłbym tor wyścigowy, coś jak ten:

    na pewno jest dużo różnych do wyboru i przy okazji ojciec się pobawi uśmiech
    Cytuj
  • pimpek 21 mar 2011, 12:54
    A ja wykupiłabym chłopcu semestr nauki języka np. angielskiego albo niemieckiego. To będzie dopiero wartościowy prezent. Jeśli się sprawdzi, to rodzice będą mogli kontynuować opłacanie nauki. Na rynku jest teraz dużo ofert nauki językow dla dzieci więc na pewno znajdziesz coś fajnego w swoim mieście. W przypadku kilkulatka jest problem z dowozem, więc można rozważyć też lekcje w domu.
    Cytuj
  • Kandydat 21 mar 2011, 16:00
    Można też zasponsorować jakieś zajęcia sportowe: basen, konie albo jakiś wypad do jakiegoś centrum rozrywki.
    Cytuj
  • Tomatofan 21 mar 2011, 18:53
    A może zdalnie sterowany helikopter? uśmiech

    Są już modele tańsze niz 100zł, tylko 4 latek to zabawa tylko z rodzicami, bo sam może zrobić trochę strat.
    Cytuj
  • Lorelei 21 mar 2011, 21:08
    Duże puzzle też są fajne. Takie, ktore młody będzie mógł ułożyć na tekturze do ktorej potem będą przyklejone i po ułożeniu będzie mógł sobie powiesić w pokoju. Przy okazji wiadomo, ze układanie puzzli rozwija.
    Cytuj
  • HaAnia 1 lip 2011, 16:23
    Ja jak idę na spacer z dzieckiem to zawsze zabieram ze sobą przede wszystkim zwykłą piłkę do kopania. Zapłaciłam za nią może z 15zł w supermarkecie, ale zabawy jest więcej niż z jakimiś ultra dopracowanymi modelami zabawek. Ale może to tylko moja dziecko tak ma, że wszystkim innym się zawsze szybko nudzi, a piła do kopania jest zawsze „na topie” przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kahaa 28 gru 2011, 11:23
    Dla 4-latka to możesz kupić klocki, z których można zbudować model buldożera. To niezwykle kreatywna zabawka, dzięki której można doskonalić sprawność manualną oraz koordynację wzrokowo-ruchową.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum