Favore.plForumPozostałe tematy

Zabawka dla 4 latka, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zabawka dla 4 latka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Kajakarz 10 paź 2012, 12:38
    A może jakieś książeczki do kolorowania? Coś taniego jak tu w końcu to dopiero 4 latek, moim zdaniem nie ma co przeginać pałki...
    Cytuj
  • witamja4 12 sty 2013, 18:30
    Moje dziecko uwielbia rysować dlatego też wybrałabym coś z zabawek plastycznych bardzo fajnym pomysłem jest czuczu, gdyż rozwija rozwija wyobraźnię, szczególnie świetnie sprawdza się w podróży
    Cytuj
  • Vicen 4 lut 2013, 12:17     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lut 2013, 12:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Dla czterolatka można już znaleźć jakieś fajne [url=http://jakiehobby.com.pl/hobby-gry-planszowe/53/]gry planszowe[/url] edukacyjne i rozwijające. Można go przy tym zainteresować fajną pasją przymrużenie oka
    Cytuj
  • onione 4 mar 2013, 19:50
    Może nie będę zbyt oryginalna ale proponuję klocki lego
    Cytuj
  • Arowana14 9 mar 2013, 21:21
    Mój kuzyn ostatnio miał urodziny (czwarte) i kupiłam mu drewniane, kolorowe klocki. Był wniebowzięty! Prezent strasznie podobał się Małemu. Składał się z wiele elementów, więc wielką frajdę sprawiło mu układanie różnych figur uśmiech
    Zakupu dokonałam na stronie
    Cytuj
  • fas24 18 mar 2013, 9:11
    Od siebie mogę polecić gry dla dzieci puzzle, które znaleźć można pod tym linkiem. Dziecko korzystając z gier na kolorowych kredkach nie tylko się bawi, ale również uczy. Polecam.
    Cytuj
  • jakolewa 18 mar 2013, 10:46     (ostatnio zmieniony przez autora 29 maj 2013, 9:03, w całości zmieniany 2 razy)
    Myślę, że 4 lata to odpowiedni wiek, żeby kupić smykowi jakieś klocki lego. Jest już na tyle duży, żeby uświadomić go, że klocków się nie je tylko układa uśmiech Uważam, że to będzie odpowiedni prezent dla takiego dziecka uśmiech

    Cytuj
  • faworytowy 19 mar 2013, 9:13
    uśmiech - 4-latek raczej klocka do buzi nie weźmie, to nie roczne dziecko. Ale klocki , czy puzzle i raczej te gumowe są jaknajbardziej na miejscu - jeśli chodzi o prezent.Zabawki dla małych dzieci muszą być z tych bezpiecznych, które nie mają ostrych kantów,rantów, śrubek, maleńkich elementów.To musi być czegoś dużo i bardzo kolorowego. Zresztą w zabawkarskich sklepach wybór jest ogromny,tak, że dla każdego coś się znajdzie. uśmiech przymrużenie oka
    Cytuj
  • blue-green 23 mar 2013, 19:35
    Dobrym pomysłem dla czterolatka będzie straż pożarna, chyba większość chłopców mary aby być strażakiem.Wyszukałam ładny wozik w [url=http://]Sklep Pati i Maks [/url]
    Cytuj
  • zapominalski 29 mar 2013, 10:19
    Dla dziecka w wieku 4-9 lat dobra atrakcją praktycznie na cały okres leni może być zakupu trampoliny. Żona ostatnio zakupiła 244 cm i przyznam się że córka w wieku 5 lat jest nią zachwycona.. Nawet starszym dzieciom z rodziny od razu spasowała. Czekam tylko na wiosenną pogodę bo na razie jest rozłożona w garażu, aby ją wystawić na dwór. język
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum