Favore.plForumPozostałe tematy

Zabawka dla 4 latka, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zabawka dla 4 latka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • sloneczko9 18 gru 2014, 9:24
    Proponuję wybrać się do centrum rozrywki:
    http://mamawtrojmiescie.pl/zabawa-w-loopys-world/ - tutaj możecie sobie poczytać o świetnym małpim gaju Loopy's Loop, który znajduje się w Trójmieście ( Gdańsk).
    Wybrałam się tam jakiś czas temu z dzieciakami i powiem Wam,że wcale nie chciały stamtąd uciekać tak im się tam podobało uśmiech
    Cena nie jest wysoka a zobaczycie ile dziecko będzie miało z tego powodu radochy !
    Cytuj
  • PearlG 19 gru 2014, 17:02
    Czterolatek wspólnie z dorosłym może już się dobrze bawić (i uczyć) przy składaniu tekturowych modeli z [url=http://leolandia.pl/]leolandii[/url]. A po złożeniu wyglądają naprawdę ładnie.
    Cytuj
  • wisnia160 21 gru 2014, 21:38
    Doskonałą zabawką dla dziecka w tym wieku są bum bum rurki. Jest to instrument muzyczny, który tak naprawdę można wykorzystać do nieskończonej ilości zabaw. Rozwija wyobraźnię, zdolności muzyczne oraz motoryczne dziecka. Naprawdę super sprawa!
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2021, 15:58
    Jest w Carrefour teraz na promocji lalka HAIRDORABLE za 40 zł. Genialna opcja bo to ponad 50% taniej uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 1 sie 2021, 22:04
    W Carrefour to ja zawsze z zabawek coś fajnego dopadnę. W gazetkach ceny niskie jak dawniej co tydzień jest coś dla dzieciaków na promocji.
    Cytuj
  • Meggi85 2 sie 2021, 8:31
    Ogryzka napisał:W Carrefour to ja zawsze z zabawek coś fajnego dopadnę. W gazetkach ceny niskie jak dawniej co tydzień jest coś dla dzieciaków na promocji.
    W tej gazetce Carrefour zawsze jest coś fajnego dla dzieciaków. Moja młoda jak ze mną pojedzie to zawsze coś fajnego upolujemy uśmiech
    Cytuj
  • grzyb_h 1 wrz 2021, 22:40
    Meggi85 napisał:
    Ogryzka napisał:W Carrefour to ja zawsze z zabawek coś fajnego dopadnę. W gazetkach ceny niskie jak dawniej co tydzień jest coś dla dzieciaków na promocji.
    W tej gazetce Carrefour zawsze jest coś fajnego dla dzieciaków. Moja młoda jak ze mną pojedzie to zawsze coś fajnego upolujemy uśmiech
    Teraz będę w weekend jechała do Carrefour i mam nadzieję, ze znów coś fajnego będzie na promocjach. Może uda mi się też w akcji szkoła dzieciakom kupić resztę wyposażenia bo ten wrzesień zbliża się tak szybko.
    Cytuj
  • Ogryzka 3 paź 2021, 19:37
    Teraz w Carrefour w promocji ZYSKOTEKA są różne zabawki Fisher-price 2+1 gratis.
    Cytuj
  • Meggi85 3 paź 2021, 21:18
    Też właśnie widziałam tą zyskotekę, to na urodziny Carrefoura.
    Cytuj
  • Ogryzka 3 paź 2021, 21:41
    Z tego co czytałam na stronie jest to promocja na ten tydzień. Dla kolejnych maja być promocje 2 + 2 , 30 % i 40 %. Fajne oferty. Na pewno przejadę się do Carrefour obaczyć co ciekawe mają.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum