Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 z 8  
  • june45 25 cze 2015, 10:51
    Nie ma tygodnia, żebym nie korzystała z zakupów internetowych uśmiech
    Cytuj
  • adilubin 23 lip 2015, 10:04
    Kupuję przez internet zwykle książki, ubrania, drobne gadżety, ale nie nałogowo wielki uśmiech Świetna jest ta wygoda; szybkość, bo nie trzeba chodzić od sklepu do sklepu i całkiem duży wybór oraz częste obniżki cen. Często jest też tak, że gdy przekroczymy jakiś tam próg, to wysyłka jest już gratis, ale czasem przekroczyć trzeba nieźle skrzywienie Dla bogaczy wychodzi to na plus, ale dla takich biedaczków, to już niekoniecznie.. cóż, biednemu zawsze wiatr w oczy :c
    Cytuj
  • Kalikstt 27 lip 2015, 15:35
    W temacie sklepów internetowych, gdzie polecacie zakup kompletu sztućców?
    Cytuj
  • zagubiona 25 wrz 2015, 13:33
    Ja ostatnio dotarłam do strony. Musze szybko pokazać córce, kupują dom wiec i o bezpieczeństwie swoim i dzieci powinni pomyśleć.
    Cytuj
  • betina22 25 wrz 2015, 19:35
    tez o tym mysle
    Cytuj
  • zagubiona 26 wrz 2015, 8:37
    Sporo czasu spędzam na szukaniu ciekawych propozycji i właśnie wpadłam na stronę http://iterma.pl/altus-vb2/1/414/ Jaki wybór grzejników. Oj zaczynam od wieczora wiercić dziurę w brzuchu mężowi, no może nie od razu wymiana wszystkich. Ale może taki ozdobny do łazienki na dobry początek.
    Cytuj
  • madzia661 27 wrz 2015, 12:04
    Kalikstt napisał:W temacie sklepów internetowych, gdzie polecacie zakup kompletu sztućców?
    Ja osobiście polecam sztuccce Hefra. Bardzo dobre miejsce, gdzie kupisz [url=http://www.sztucce.hefra.pl/pl/c/Kolekcje/1077]zestawy do sztućców[/url]
    Cytuj
  • Wycierak 27 wrz 2015, 19:57
    Wygoda, oszczędność czasu i często pieniędzy uśmiech za parę lat to większość ludzi będzie robić zakupy w internecie ja kilka lat temu w ogólnie nie brałem tego pod uwagę,ale teraz coraz częściej wchodzę na allegro i głównie szukam aukcji. Jeśli potrzebujecie coś wystawić na allegro to skorzystajcie z aukcjonera sprawdzicie dzięki niemu np. ile macie odwiedzinuśmiech
    Cytuj
  • june45 29 wrz 2015, 17:32
    Ja akurat nie widzę potrzeby korzystania z aukcjonera uśmiech
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 8 paź 2015, 11:40
    ja bardzo często korzystam z usług sklepów internetowych bo jest to dużo wygodniejsze i można trafić na fajne okazje. Znalazłam ostatnio taką świetną torebkę. Normalnie za taką torebkę trzeba by było zapłacić dużo większą sumę a tutaj cena jest naprawdę rozsądna. I takich ofert jest znacznie więcej. Śliczna, prawda?

    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: HieronimDWed1