Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  2 3 4 5 6 7 z 7
  • radek7892 21 paź 2019, 14:01
    Oczywiście że kupuję przez internet !! Ostatnio z żoną szukaliśmy butów dla syna i w każdym sklepie stacjonarnym porażające ceny. Jak tylko wróciliśmy do domu , włączylem laptopa, wpisałem w google kilka fraz i trafiłem na bardzo dobrze zaopatrzony sklep 11teamsports, w ktorym kupilismy finalnie tanie markowe obuwie dla naszego młodego na zajęcia sportowe przymrużenie oka
    Cytuj
  • SemiEmi 18 mar 2020, 6:44
    Kupowanie przez internet stało się bardzo popularne. Ja dużo zamiawiałam z Aliexpress ze względu na cenę, no ale obecnie wypadlo to z rynku.
    mam kilka ulubionych sklepów np. PaniSwojegoCzasu, Butik Kamińskiej, czy sklep Zwilling z akcesoriami kuchennymi i moimi ulubionymi nożami japońskimi Zwilling
    Cytuj
  • Martyna29 7 cze 2020, 17:04
    Ja ostatnio więcej kupuję stacjonarnie, polubiłam bardzo zakupy w Carrefourze mają dobre ceny i dobrą jakość szczególnie na te produkty marki własnej.
    Cytuj
  • Marcela90 9 cze 2020, 12:27
    Też chodzę do Carrefoura faktycznie ceny mają w porządku, asortyment bogaty, nie można narzekać.
    Cytuj
  • radek_majster 17 wrz 2020, 22:12
    Przez internet zamawiam dosłownie wszystko, można łatwiej porównać ceny, ale i asortyment jest większy. Ostatnio namierzylem na allegro oficjalny sklep AEG, mam tera zkolejne miejsce gdzie mogę zamówić elektronarzędzia do pracy
    Cytuj
  • Enterka 27 wrz 2020, 18:39
    Marcela90 napisał:Też chodzę do Carrefoura faktycznie ceny mają w porządku, asortyment bogaty, nie można narzekać.
    A kupujesz ich produkty Jakość z Natury? Świetna jakość bo od polskich producentów a do tego niska cena,
    Cytuj
  • pauza28 30 lis 2022, 16:43
    Bardzo lubię kupować w sieci, bez wychodzenia z domu z filiżanką herbatki, na mikołaja kupiłam mężowi zestaw monitoringu do domu z Lanberga,dawno myślał o zabezpieczeniu domu al e zawsze były inne ważniejsze wydatki teraz cena atrakcyjna i sie skusiłąm uśmiech
    Cytuj
  • Georginia 30 gru 2022, 16:25
    Uwielbiam zakupy robione przez internet prawie codziennie cos kupuję dziś pasy Smart Kid Belt na ferie do przewożenia dzieci bezpiecznie w aucie.
    Cytuj
  • nowa_kamila 27 gru 2023, 14:39
    Bardzo bogatą ofertę środków na potencję posiada sklep https://potencja.net.pl/ Każdy oferowany przez nich produkt pochodzi od renomowanych firm farmaceutycznych i zapewnia oczekiwane rezultaty. Tabletki oraz żele są dostępne bez recepty w bardzo korzystnej cenie a dostawa zamówienia jest szybka i dyskretna.
    Cytuj
  • tumi wczoraj, 14:07
    Sprawdź https://ullapopken.wroclaw.pl/zakup-klockow-piankowych/ naprawdę warto.
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: HieronimDWed1