Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 z 8  
  • june45 9 paź 2015, 14:36
    A nie ma tam takiej szarej?
    Cytuj
  • luna634 12 paź 2015, 22:09
    Ja w sieci kupuje przede wszystkim ksiazki. Teraz znalazłam na prezent ksiązke "Dziennik o-błędnik" - ksiazka pisana jak blog , lekka i przyjemna przymrużenie oka O zyciu młodej kobiety. I wiem że kupie ją w sieci uśmiech
    Cytuj
  • zagubiona 23 gru 2015, 8:03
    Dawno nic kupowałam przez internet , ale ostatnio trafiłam na tę stronę http://www.brw.com.pl/tekstylia/dla-dzieci/komplety-poscieli/
    i chyba zdecyduję sie na tę pościel dla wnuka. nawet kolorystycznie będzie pasować do pokoju wnuka. A, że pościeli nigdy za dużo to warto kupić.
    Cytuj
  • veganka 23 gru 2015, 14:27
    ja najchętniej kupuje przez internet bo tak mi wygodnie, prezenty też kupowałam przez internet, bo w sumie kostke dice+ najłątweij dostać taka drogą.
    Cytuj
  • an-tek 29 gru 2015, 16:58
    Zakupy przez internet to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Ja osobiście nie lubię chodzić na zakupy. Dlatego ostatnio wiele rzeczy kupuję przez internet. Ostatnio kupiłem części rowerowe. Szybko i bez wychodzenia z domu.
    Cytuj
  • Edward551 30 gru 2015, 18:01
    Ja prawie wszystko kupuję przez internet. Ma to wiele zalet.
    Cytuj
  • violka77 5 sty 2016, 20:53
    Ja również kiedyś byłam ostrożna co do zakupów przez internet, ale niedawno zamówiłam książkę Marka Krajewskiego w tej księgarni internetowej http://www.taniaksiazka.pl/autor/marek-krajewski. Teraz postanowiłam przeczytać kolejne książki tego pisarza.
    Cytuj
  • veganka 6 sty 2016, 16:33
    jest wygodniej, towar dostarczają do domu no i często można kupić przez internet w lepszej cenie
    Cytuj
  • Fin 14 lut 2016, 14:35
    Warzywa i pieczywo kupuję w realu, reszta w necie uśmiech
    Cytuj
  • Agna 11 mar 2016, 21:22
    Jedzenie tylko stacjonarnie uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: HieronimDWed1