Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • artek91 14 paź 2016, 12:05
    Zakupy w necie dają duże możliwości. Można np. zwrócić towar do 14 dni od zakupu i to bez podawania powodu.
    Cytuj
  • Oilfield 25 lut 2017, 13:23     (ostatnio zmieniony przez autora 2 mar 2017, 20:32, w całości zmieniany 2 razy)
    A czy wiecie może gdzie warto kupić dobre wkładki laktacyjne? Czy uważacie, że np. te są warte uwagi http://ebebe.pl/produkt/wkladki-laktacyjne-ebebe-ultraslim-white/
    Cytuj
  • nina_ky 26 kwi 2017, 13:04
    Też czasami korzystam z tego typu porównywarek. Chociaż najczęściej z ceneo.
    Cytuj
  • Ice45 24 maj 2017, 10:20
    trzeba uważać bo mogą się zdarzyć oszuściskrzywienie dlatego bardzo ważne jest uważać
    Cytuj
  • akira92 24 maj 2017, 12:20
    a macie na pewno sprawdzone sklepy?? które faktycznie mają korzystne ceny
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 24 maj 2017, 14:04
    Ja już nie raz przekonałam się, że zakupy internetowe są bardzo korzystne i to w każdym wymiarze. Zawsze najwięcej trudności sprawiało mi kupienie odpowiedniej zabawki dla dziecka ale odkąd korzystam ze strony Mamissima.pl, to już nie jest żaden problem wręcz sama przyjemność. Każdy rodzaj zabawki, gry czy innego dziecięcego gadżetu jest na wyciągnięcie ręki i to w korzystnej cenie. A oto, jeden z niedawnych prezentów dla chrześnicy:

    https://www.mamissima.pl/product_picture/750x/af6c8ae846b7c736440d3c6e391f9ce2.jpg
    Cytuj
  • agadys 25 maj 2017, 9:04
    U mnie było podobnie, za każdym razem jak miałam kupić dla dzieci jakieś prezenty to była masakra. Kiedyś koleżanka dała mi namiar na Jagodowego Kota i teraz to już jest pestka. Zawsze do nich zaglądam i zawsze coś mi się udaje fajnego kupić. Teraz na DZień Dziecka dla córki kupiłam śliczną podusię baletnicę z fajną różowa kokardką, a dla syna materiałowy kosz na zabawki, ma uszy więc bez problemy będzie mógł i sam sobie z nich przejść po pokoju i posprzątać swoje klocki.
    Cytuj
  • elokomp 25 maj 2017, 18:00
    JA przez internet kupuje bardzo rzadko. Wole stacjonarnie - sprawdzić jakość czy to ubrań czy sprzętu.
    Cytuj
  • bugszlug 22 cze 2017, 15:33
    Też bardzo często korzystam z internetu w celu zakupów!
    Cytuj
  • luboc4 4 lip 2017, 11:46
    a nawet tańśzaprzymrużenie oka czasem bardziej się opłacauśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: HieronimDWed1