Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Aranżacja kuchni, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Aranżacja kuchni

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Brigget 29 gru 2020, 21:41
    Widziałaś, że teraz ta zmywarka MaxiFlex jest w wersji Slim? Fajna opcja np. do kawalerki.
    Cytuj
  • Olivka89 1 sty 2021, 18:44
    Właśnie, czy ktoś z Was ma tą zmywarkę w wersji Slim? czy ona ma takie same funkcje jak ta standardowa?
    Cytuj
  • Janka12 25 lut 2021, 22:07
    W kuchni mam zmywarkę electrolux MaxiFlex i jest nieziemska! Naczynia zawsze dobrze umyte, bez zacieków. Ogromnym plusem jest pojemność sprzętu. Za jednym razem jestem w stanie wyczyścić więcej niż w mojej poprzedniej zmywarce.
    Cytuj
  • Ania011 26 lip 2021, 2:23
    Ja za to stosuje MaxiFlex i też jest super. Bardzo pojemna a naczynia zawsze są idealnie czyste, suche i bez zacieków.
    Cytuj
  • Patka91 30 lip 2021, 23:55
    Brigget napisał:Widziałaś, że teraz ta zmywarka MaxiFlex jest w wersji Slim? Fajna opcja np. do kawalerki.
    Ona jest świetna do mniejszych kuchni czy kawalerki, moja koleżanka właśnie kupiła kawalerkę i mówiła, że zmywarka jej się nie zmieści, to jej mówię żeby zobaczyła na MaxiFlex Slim i pasuje.
    Cytuj
  • Marta8001 23 sie 2021, 21:51
    A jak zmywarka do małej kuchni? Chyba MaxiFlex jest w wersji Slim, czy ktoś z Was ma?
    Cytuj
  • Uncia 27 lis 2021, 13:12
    Tak MaxiFlex jest dostępna w wersji slim więc jeśli masz mniejszą kuchnię warto taką wybrać, ona nadal jest pojemna.
    Cytuj
  • Marika11 12 gru 2021, 21:28
    Jeżeli urządzacie mała kuchnię, a nie macie wybranego jeszcze piekarnika to poleca piekarni Solgaz SP-34-PM. Jest to piekarnik do zabudowy łączący w sobie trzy funkcje (piekarnik, mikrofala plus gotowanie na parze). Idealnie wpasuje się w małe wnętrze i zastąpi trzy urządzenia dzięki czemu zyskacie sporo miejsca.
    Cytuj
  • Wioleska 19 gru 2021, 19:00
    Gotowanie na parze w piekarniki to coś wspaniałego, nie trzeba brudzić masy garów i tego pilnować, sama mam piekarnik od Electroluxa z taką funkcją i uwielbiam.
    Cytuj
  • wiszka 30 sty 2022, 23:01
    W Sotbe kupicie nowoczesną i solidną baterię do kuchni, do łazienki także, polecam
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Wybór mieszkania