Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Aranżacja kuchni, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Aranżacja kuchni

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • stonegranit 30 wrz 2019, 8:35
    jak widze niektóre wypowiedzi to się dziwie że jeszcze wogóle są stolarze meblowi bo po co? przecierz mozna samemu sobie kuchnię zrobić wielki uśmiech to samo się ma piekarz, malarza, tynkarza itd. .......
    Cytuj
  • Lilka32 21 lis 2019, 20:44
    A jaki okap z Electroluxa jest dobry? Ufam tej firmie więc na inną markę raczej się nie zdecyduję...
    Cytuj
  • Uncia 24 lis 2019, 18:15
    Okap musi mieć przede wszystkim funkcję Hob2Hood czyli włączać się automatycznie po włączeniu płyty, okapy Electroluxa na pewno mają taką funkcję.
    Cytuj
  • Luiziana 29 lis 2019, 15:38
    ja mam w kuchni sprzety Electroluxa, a własnie mnie napadło, że chyba bym zwariowała bez mojje zmywarki ComfortLift. Podnoszony dolny kosz, jest zbawienny na mój schorowany kręgosłup
    Cytuj
  • Martyna29 22 gru 2019, 18:04
    A pojemna jest ta Twoja zmywarka? Ten podnoszony kosz się nie zawiesza jak jest cieżki?
    Cytuj
  • Luiziana 31 sty 2020, 16:22
    bardzo fajna sparwa z urządzaniem kuchni a juz kupowanie agd najlepsze i doradzilam ostatnio znajomej zmywarkę MaxiFleź od Electroluxa, teraz mi dziekuje jak się widzimy
    Cytuj
  • Luiziana 30 kwi 2020, 15:11
    Przede wszytskim musi być funkcjonalna a i sprzety muszą być na wysokim poziomie dlatego kompletuję Electroluxa na przykład zmywarką ComfortLift z podnoszonym koszem dolnym świetna w mojej kuchni
    Cytuj
  • Plutonka 30 kwi 2020, 22:44
    Ten dolny podnoszony kosz to fajna sprawa nie trzeba dźwigać jak jest załadowany.
    Cytuj
  • Igaa 12 sie 2020, 0:42
    Też posiadam zmywrkę ComfortLift i chyba lepiej nie mogłam trafić. Jest naprawdę świetna. Ma więcej miejsca dzięki podnoszonemu dolnemu koszowi i technologię AirDry więc naczynia wyciągam idealnie czyste i suche.
    Cytuj
  • Enterka 27 sie 2020, 21:17
    Jak lubicie minimalizm i proste sprzęty to warto spojrzeć na sprzęty Electroluxa bo są dobrej jakości, ja kupiłam właśnie od nich zmywarkę MaxiFlex do zabudowy.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Wybór mieszkania