Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Białe listwy przypodłogowe, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Białe listwy przypodłogowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Vesna 25 gru 2010, 11:34
    A czy Wasze listwy są malowane? Zastanawiam się czy trzeba je malować czy też jeśli są starannie położone to nie ma takiej potrzeby...
    Cytuj
  • casia1980 25 gru 2010, 14:00
    Jeśli byś chciała je malować to tylko jakąś dobrą farbą zmywalną, wtedy łatwiej będzie usuwać zabrudzenia. Ale niepomalowane też wyglądaja dobrze, jedynie na styku łączenia trochę widać...
    Cytuj
  • KoKoszka 25 gru 2010, 15:56
    Znajomi, którzy mają listwy z MDFu mówią, że nie trzeba ich malować, a fachowcy, którzy to montowali mieli taki biały korektor w długopisie do maskowania łączeń i to wystarczyuśmiech
    Cytuj
  • nafnafff 25 gru 2010, 17:37
    Strasznie mi się podobają takie listwy!!! Są piękne, gdziekolwiek takie widze zawsze się zachwycam. Pewnie sa malo praktyczne, ale za to wnętrze od razu wygląda wytwornie! Bardzo bym chciała takie mieć.
    Cytuj
  • 77henry 25 gru 2010, 18:20
    Montowalem takie listwy nie raz i widziałem zestawienia z różnymi drzwiami, niekoniecznie musza to być białe drzwi do takich listew. Co do ceny to taniej wyjdzie drewniane listwy pomalować, stolarz zrobi je naprawdę tanio, a pomalować to już mozna samemu. Podobnie z montażem. Tylko farbę radzę zmywalną, zwłaszcza, że kurz jak wejdzie w pory to już calkowicie go nie wymyjemy do bialości...
    Cytuj
  • Bancroft 25 gru 2010, 21:30
    My własnie z mężem robiliśmy u jego rodziców takie listwy z drewna. Kupilismy profile sosnowe, takie ćwierćwałki, najpierw były malowane, potem szlifowanie i kolejny raz były malowane. po przyklejeniu wyglądały fantastycznie i wystarczyło zaszpachlowac szpachlą do drewna miejsca łączenia albo szpary gdzie lekko odstawało od ścian. Już kilka lat minęło, a wciąz dobrze wyglądaja chociaż jak znam moją teściową to podejrzewam, że może je wycierać codziennieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Vesna 25 gru 2010, 22:16
    Ale popatrzcie na to:

    http://img.extradom.pl/foto/94372.JPG?resize=440x440
    uśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 26 gru 2010, 1:13
    Vesna, biale listwy są tak piekne, że warto im poświęcić troszke więcej uwagiuśmiech A co do względów praktycznych to spotkalam się z listwami z duroplastu, pomalowanymi farba lateksową (taką jak do ścian) i co najwaznijesze gospodyni tego domu wcale na nie nie narzekałauśmiech
    Cytuj
  • Vesna 26 gru 2010, 8:45
    No wlaśnie też dochodzę do wniosku, że wartouśmiech A co do brudzenia to będę o nie dbać, a ostatecznie raz na jakiś czas można je pomalować na nowo prawda? Jakoś tak jest, że to co najbardziej eleganckie najszybciej się brudziprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Apoliner 26 gru 2010, 11:17
    Moi rodzice maja listwy z duroplastu, niemalowane i nie widac łączeń. Nie wiem może coś z tym robili przy montażu, ale nawet nie widać. Są raczej zadowoleni. Oczywiście to był pomysł mojej mamyprzymrużenie oka
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum