Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dobry odkurzacz, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobry odkurzacz

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • grzyb_h 27 paź 2021, 14:24
    Meggi85 napisał:
    Katarzyn1a napisał:Dobrym odkurzaczem jest Well Q7 electroluxa. Jest to odkurzacz pionowy który jest poręczny, lekki i bezprzewodowy dzięki czemu nie trzeba ciągnąć za sobą kabla. Bateria jest wystarczająco dobra aby odkurzyć duże mieszkanie.
    Czytałam o tym Well Q7. Doskonały 5-stopniowy system filtracji z warstwą E10 usuwa do 99,99% mikroskopijnych cząsteczek kurzu o wielkości >1 µm, by zapewnić idealnie czysty dom. Szczotka do kurzu i ssawka szczelinowa ułatwiają odkurzanie każdego zakamarka, bez potrzeby korzystania z dodatkowych sprzętów. Akcesoria przechowywane są w odkurzaczu, dzięki czemu są zawsze pod ręką.
    Poza tym ma też samoczyszczącą szczotkę. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby automatycznie usunąć i wciągnąć do odkurzacza wszystkie włosy i włókna, które są owinięte na rolce.
    Cytuj
  • Marta8001 30 lis 2021, 20:06
    O to chyba ja też się rozejrzę za tym odkurzaczem, mając psa i kota w domu, odkurzanie jest niezbędne praktycznie codziennie, poluje na pionowy odkurzacz, zerknę na ten od electroluxa.
    Cytuj
  • karmelcia 17 gru 2021, 18:19
    kupiłam w sferis świetny robot sprzątający Mamibot ExVac880S, nie sądziłam że tak dobrze mi się to urządzenie sprawdzi, praktycznie wcale nie wyciągam dużego odkurzacza
    Cytuj
  • Witas80 22 gru 2021, 22:53
    A co sądzicie o odkurzaczach roomba?
    Cytuj
  • Marta8001 30 gru 2021, 22:09
    Kupiłam nowy od electroluxa Well Q7 i nie wiem jak ja żyłam bez niego, sprzątanie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze i szybsze! Sprząta bardzo dokładnie na każdej powierzchni.
    Cytuj
  • Moniszka 30 sty 2022, 21:21
    Moja siostra ma ten odkurzacz, fajnie, że sprawdza się na każdej powierzchni, czy to wykładzina czy panele, faktycznie zbiera wszystko, fajnie się nim manewruje, lekki i poręczny.
    Cytuj
  • jankowa 28 lut 2022, 11:17
    Electrolux ma fajny odkurzacz well Q8, on ma porządną filtrację, dużą moc i turboszczotkę, radzi sobie też bez problemu z sierścią na dywanie- wiem bo mam koty uśmiech
    Cytuj
  • DianaM 27 mar 2022, 16:40
    A jaki odkurzacz Electroluxa ma lampę UV? Czy ta lampa faktycznie dobrze działa?
    Cytuj
  • Marynka 30 kwi 2022, 21:05
    Właśnie też się zastanawiam nad tym odkurzaczem z Electroluxa bo akurat muszę kupić nowy, a to, że usuwa lampa UV zabija bakterię i alergeny bardzo przekonuje.
    Cytuj
  • Moniszka 1 maj 2022, 19:46
    Z electroluxa lampę UV ma na pewno model WellQ8, lampa zabija alergeny i bakterie więc naprawdę robi dobrą robotę.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum