Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dobry odkurzacz, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobry odkurzacz

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AgaJakinczyk3 29 paź 2015, 11:45
    Miałam bardzo dobry odkurzacz Siemensa. Miał nawet opcję dodatkowego filtru dla alergików. Taki model mieliśmy ze względu na uczulone dziecko. Niestety, odkurzacz kiepsko zakończył swój żywot. Moja teściowa podczas jednej z wizyt wzięła się za odkurzanie mimo, że było posprzątane. Widziała jakiś pył, chciała go zebrać. Przy okazji dojechała do pieca typu koza i wciągnęła spod niej maleńki kawałek drewna, który wyleciał wcześniej z pieca. On nie wystygł, rozpalił się w środku. Mało nie spaliła nam domu.
    Cytuj
  • benialina 3 lis 2015, 9:44
    kozka napisał:
    benialina napisał:
    kozka napisał:
    benialina napisał:
    kozka napisał:Jak w temacie, szukam dobrego odkurzacza. Wybór na rynku jest tak duży, że nie mogę się zdecydować. wielki uśmiech Możecie coś polecić?
    Koniecznie musisz się zapoznać z Boschem i jego nowymi odkurzaczami reklamowanymi przez tygrysa wielki uśmiech
    Napisz mi coś więcej na temat tych odkurzaczy. Mam pralkę Boscha i jestem z niej zadowolona, więc może odkurzacz również da radę. wielki uśmiech
    Myślę, że się nie zawiedziesz uśmiech Oczywiście zrobisz, jak chcesz przymrużenie oka
    Zalety, które wpłynęły na decyzję o moim zakupie to: energooszczędność (przy niskim zużyciu prądu sprząta bardzo dokładnie), filtr hepa, cicha praca, dobre ssanie i wielowarstwowy worek, który lepiej rozkłada kurz (nie trzeba często zmieniać worków).
    A co to takiego ten filtr hepa?
    Filtr hepa odpowiada za oczyszczanie z kurzu wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza.
    Najlepiej jest kupować odkurzacz z klasą A (max B) w remisji kurzu. Przy nadawaniu klasy sprawdzanych jest kilka czynników, które mają wpływ na remisję kurzu.
    Cytuj
  • benialina 3 lis 2015, 9:48
    AgaJakinczyk3 napisał:Miałam bardzo dobry odkurzacz Siemensa. Miał nawet opcję dodatkowego filtru dla alergików. Taki model mieliśmy ze względu na uczulone dziecko. Niestety, odkurzacz kiepsko zakończył swój żywot. Moja teściowa podczas jednej z wizyt wzięła się za odkurzanie mimo, że było posprzątane. Widziała jakiś pył, chciała go zebrać. Przy okazji dojechała do pieca typu koza i wciągnęła spod niej maleńki kawałek drewna, który wyleciał wcześniej z pieca. On nie wystygł, rozpalił się w środku. Mało nie spaliła nam domu.
    Dobrze, że ucierpiał tylko odkurzacz. uśmiech
    Cytuj
  • kozka 4 lis 2015, 10:12
    benialina napisał:Filtr hepa odpowiada za oczyszczanie z kurzu wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza.
    Najlepiej jest kupować odkurzacz z klasą A (max B) w remisji kurzu. Przy nadawaniu klasy sprawdzanych jest kilka czynników, które mają wpływ na remisję kurzu.
    A jakie to są jeszcze inne czynniki, możesz rozwinąć wątek?
    Cytuj
  • benialina 5 lis 2015, 15:06
    kozka napisał:
    benialina napisał:Filtr hepa odpowiada za oczyszczanie z kurzu wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza.
    Najlepiej jest kupować odkurzacz z klasą A (max B) w remisji kurzu. Przy nadawaniu klasy sprawdzanych jest kilka czynników, które mają wpływ na remisję kurzu.
    A jakie to są jeszcze inne czynniki, możesz rozwinąć wątek?
    O klasie remisji kurzu w odkurzaczu decyduje: szczelny worek, mikrofltr ochrony silnika, filtr wylotu powietrza (HEPA 13). Ponadto sprawdzana jest cała szczelność systemu (czy odkurzacz nie wypuszcza zanieczyszczonego powietrza bokami).
    Cytuj
  • kozka 10 lis 2015, 8:54
    @benialina

    Dziękuję za Twoje porady! Zdecydowałam się na zakup i jestem mega zadowolona. uśmiech
    Faktycznie sprzęt Boscha jest bardzo wydajny i cichy, a przy tym wreszcie po odkurzaniu powietrze jest przyjemnie świeże. uśmiech
    Cytuj
  • sledzik20 10 lis 2015, 11:05
    Musi mieć przejście przez 3 filtry
    Cytuj
  • tequila2 28 lis 2015, 17:44     (ostatnio zmieniony przez autora 29 lis 2015, 12:46, w całości zmieniany 2 razy)
    Poszukaj w necie różnych porównań przymrużenie oka Powinieneś coś znaleźć uśmiech Np. tutaj jest dość ciekawe http://www.rtvagd.net/odkurzacz/
    uśmiech
    Cytuj
  • kifonda 16 gru 2015, 1:30     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2015, 16:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Poszukaj odkurzacza dla firm sprzątających. Znajdziesz je np. na numatic-haerson.pl - na pewno jak popytasz ludzi, to usłyszysz o tej firmie same dobre opinie. Taki odkurzacz będziesz miał na lata.
    Cytuj
  • xaramm5 25 wrz 2017, 12:13     (ostatnio zmieniony przez autora 27 wrz 2017, 9:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Może pionowy? - nie ma kabli, ani worków, a to spore udogodnienie, do tego świetnie wygląda, ma też wiele przydatnych funkcji, jak np. czyszczenie na mokro. Dobre opinie mają odkurzacze Philipsa, choćby ten https://www.morele.net/odkurzacz-pionowy-philips-powerpro-aqua-fc6409-01-976766/ - odkurza i myje za jednym pociągnięciem.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum