Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dobry odkurzacz, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobry odkurzacz

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 1 lis 2020, 23:36
    Emmaska napisał:A taki odkurzacz pionowy jak Pure Q9 myślicie, że poradzi sobie z sierścią na dywanie?
    Na pewno sobie poradzi. Moja mama ma trzy koty i królika. Idealnie radzi sobie z sierścią, a do tego na różnych powierzchniach.
    Cytuj
  • Emmaska 29 lis 2020, 14:44
    O super, bo właśnie przy zwierzakach trzeba odkurzać często i szukam czegoś poręcznego i dobrej jakości.
    Cytuj
  • Janka12 28 sty 2021, 22:44
    Również mogę poręczyć za Q9. Jako posiadaczka psów mam sporo sierści w domu a ten odkurzacz spełnia moje oczekiwania. Jest funkcjonalny, lekki i praktyczny. Idealnie sprząta podłogi, dywany czy kanapy albo łóżka. Gdy go zakupiłam bardzo pozytywnie się zaskoczyłam.
    Cytuj
  • Monikas2 27 lut 2021, 23:24
    Pure Q9 jest niesamowity. Sprzątanie etym sprzętem to przyjemność. Posprząta każde zakamarki, a wymienne końcówki bardzo ułatwiają sprzątanie np. kanapy.
    Cytuj
  • Zyjka 29 kwi 2021, 11:00
    A czy ktoś z Was posiada odkurzacz Ergorapido Allergy? Mam w domu małego synka, alergika i szukam wszystkiego co ułatwi nam życie, czy faktycznie dobrze wyłapuje najmniejszy kurz?
    Cytuj
  • Beata2345 26 maj 2021, 21:59
    Monikas2 napisał:Pure Q9 jest niesamowity. Sprzątanie etym sprzętem to przyjemność. Posprząta każde zakamarki, a wymienne końcówki bardzo ułatwiają sprzątanie np. kanapy.
    Tak potwierdzam. Sprzątanie Q9 jest faktycznie proste i przyjemne. Jest cichy, lekki i poręczny.
    Cytuj
  • Meggi85 15 cze 2021, 17:53
    Zyjka napisał:A czy ktoś z Was posiada odkurzacz Ergorapido Allergy? Mam w domu małego synka, alergika i szukam wszystkiego co ułatwi nam życie, czy faktycznie dobrze wyłapuje najmniejszy kurz?
    Na pewno będziesz zadowolona. Dzięki innowacyjnej technologii UV-Light zwalcza bakterie i alergeny. Fajnie sprawdza się dla alergików. Zobacz sobie model EER7ALLRGY, świetny jest.
    Cytuj
  • Katarzyn1a 19 sie 2021, 17:43
    Dobrym odkurzaczem jest Well Q7 electroluxa. Jest to odkurzacz pionowy który jest poręczny, lekki i bezprzewodowy dzięki czemu nie trzeba ciągnąć za sobą kabla. Bateria jest wystarczająco dobra aby odkurzyć duże mieszkanie.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 wrz 2021, 0:00     (ostatnio zmieniony przez autora 1 wrz 2021, 0:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Katarzyn1a napisał:Dobrym odkurzaczem jest Well Q7 electroluxa. Jest to odkurzacz pionowy który jest poręczny, lekki i bezprzewodowy dzięki czemu nie trzeba ciągnąć za sobą kabla. Bateria jest wystarczająco dobra aby odkurzyć duże mieszkanie.
    A który masz model ? Zastanawiam się nad takim ALLERGY UV WELL Q8.
    Cytuj
  • Meggi85 26 wrz 2021, 17:29
    Katarzyn1a napisał:Dobrym odkurzaczem jest Well Q7 electroluxa. Jest to odkurzacz pionowy który jest poręczny, lekki i bezprzewodowy dzięki czemu nie trzeba ciągnąć za sobą kabla. Bateria jest wystarczająco dobra aby odkurzyć duże mieszkanie.
    Czytałam o tym Well Q7. Doskonały 5-stopniowy system filtracji z warstwą E10 usuwa do 99,99% mikroskopijnych cząsteczek kurzu o wielkości >1 µm, by zapewnić idealnie czysty dom. Szczotka do kurzu i ssawka szczelinowa ułatwiają odkurzanie każdego zakamarka, bez potrzeby korzystania z dodatkowych sprzętów. Akcesoria przechowywane są w odkurzaczu, dzięki czemu są zawsze pod ręką.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum