Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Drzwi które nie zawiodą, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drzwi które nie zawiodą

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bostwana 26 mar 2014, 20:43
    My zamawialiśmy drzwi z firmy Vidok z Lublina ul. Lubartowska. Solidne, dobrze wykonane - widać, że to porządna firma. Nic się z nimi nie dzieje, nie mogę narzekać - jeden z lepszych naszych zakupów w ubiegłym roku. Także opinie jak najbardziej pozytywne uśmiech
    Cytuj
  • Readytofly 16 maj 2014, 14:29
    Solidne drzwi zdecydowanie jest kupić w firmie Gerda. Od wielu lat to zdecydowany lider jeżeli chodzi o sytemu antywłamaniowe stosowane w drzwiach. Po za tym masz szeroki dostęp do części zamiennych jak również wiele wariantów wyglądu drzwi. Na tej marce na pewno się nie zawiedziesz, a jednak warto trochę więcej zapłacić i mieć dzięki temu naprawdę solidne drzwi.
    Cytuj
  • tomasz_ 31 maj 2014, 12:10
    Delta, KMT, Wikęd. Z drewnianych Porta. Takie jest moje zdanie na temat drzwi.
    Cytuj
  • gabina 31 lip 2014, 15:20
    ostatnio przekonałam się że kupno drzwi antywłamaniowych hardmet to była dobra decyzja... wróciłam do domu wcześniej niż zwykle – zabrałam pracę do domu a że jeszcze musiałam załatwić parę innych rzeczy po drodze to wyszło że wróciłam o 13 zamiast o 17. ku mojemu zdziwnieniu okazało się że przy drzwiach ktoś majstrował... porysowane okolice zamka, wyrwana i zniszczona obudowa wejścia na klucz. W domu bez zmian, wszystko swoim miejscu – zadzwoniłam na Policję ale stwierdzili że skoro nic się nie stało to po co przyjeżdżać... Ręce mi opadły, w końcu wymusiłam żeby ktoś przyjechał i chociaż sprawdził monitoring ale sprawa i tak pewnie stanie w miejscu – priorytety jakieś przecież są... Będę jeszcze dzwoniła do producenta – żeby podziekować heh przymrużenie oka ale też się dowiedzieć czy mają coś na przykrycie zniszczeń obudowy drzwi no i czy sugerują jakieś zmiany zamków czy coś... Nie wiem w sumie jak to działa.
    Cytuj
  • Kor25 1 sie 2014, 20:51
    My takich ekstremalnych przygód nie mieliśmy, ale z tych naszych drzwi tez jesteśmy zadowoleni, nawet sąsiedzi zamówili w Voxie identyczneuśmiech
    Cytuj
  • PatrycjaZak 16 sie 2014, 22:24
    To gdybyś miał drzwi panelowe od Gerdy, to w takiej sytuacji wystarczyłoby wymienić zewnętrzne panele i po nieudanym majstrowaniu by nie było śladu. To jest właśni ich duży plus.
    Cytuj
  • szafranka 25 lis 2014, 9:17
    No a jakie macie schody lub podłogę w mieszkaniu?
    Wiadomo, że jak drewnianą to nie dacie sobie drzwi ze sklejki i na odwrót.
    My najpierw zamówiliśmy dębowe schody u: [url=http://www.schodyjaszczuk.pl]Zakład Usług Stolarskich[/url], później dobraliśmy do nich podłogi (też dębowe) a na sam koniec szukaliśmy do nich pasujących drzwi.
    Cytuj
  • kluczyk_ 25 lis 2014, 22:10
    tomasz_ napisał:Delta, KMT, Wikęd. Z drewnianych Porta. Takie jest moje zdanie na temat drzwi.
    Muszę zgodzić się z Tomaszem. Zdecydowanie marki wymienione są godne polecenia, nie wszystkie bardzo znane ale siec sprzedaży ciągle się rozrasta i grono zadowolonych klientów też. Dobra jakość, przystępna cena, nowoczesne wzornictwo. W przypadku firmy wikęd np. ościeżnica termo do domów, ościeżnice "N" do bloków, banalny katalog zarówno dla sprzedawcy jak i klienta itd.
    Co do drzwi które w 100% nie zawodzą to nie istnieją. Kwestia czy producent potrafi szybko wybadać i zlikwidować usterkę.
    Cytuj
  • martyniana 28 lis 2014, 14:17     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lis 2014, 14:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Nam schody wykonała ta firma i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich wykonania.
    Zresztą z firmą można się świetnie dogadać, a co najważniejsze to, że słuchają potrzeb i sugestii klientów :-)
    Cytuj
  • Raz 29 lis 2014, 18:06
    Jakie wybrać ciche drzwi do mieszkania z zamkiem elektronicznym? Tak żeby nie było słychać ludzisk chodzących po schodach.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum