Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Drzwi które nie zawiodą, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drzwi które nie zawiodą

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • martinus22 29 cze 2015, 0:00
    Na temat dobrych drzwi możesz poczytać na stronie www.interprodukt.pl to jest strona producenta, który oferuje i drzwi stalowe i drzwi montowane na klatach schodowych czy szpitalach. Opisują różne rodzaje drzwi i ich zastosowanie, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Druga kwestia to pytanie o kwotę jaką możesz wydać na drzwi?
    Cytuj
  • sylwia4012 1 lip 2015, 13:00
    W mojej okolicy spory wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych ma ODB Kielce, wiele osób korzysta z ich doświadczenia. Chętnie pomogą w wyborze, więc ja bym podjechała tam.
    Cytuj
  • kluczyk_ 13 lip 2015, 21:24
    sylwia4012 napisał:W mojej okolicy spory wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych ma ODB Kielce, wiele osób korzysta z ich doświadczenia. Chętnie pomogą w wyborze, więc ja bym podjechała tam.
    Fajnie, że jest takie miejsce ale czy w tym temacie nie chodzi przypadkiem o producenta, markę którą ktoś doświadczył i może polecić lub ostrzec? "Drzwi które nie zawiodą" to nie "szukam doświadczonego sprzedawcy".
    Cytuj
  • sylwia4012 26 lip 2015, 14:16
    Ja osobiście mam z Gerdy. Też zastanawiałam się nad wyborem dość długo ale zarówno wygląd mi spasował jak i właściwości techniczne - bezpieczeństwo.
    Cytuj
  • piter1 28 sie 2015, 13:02
    Mam dosyć długo Gerdę, bo blisko 7 lat. Przed zimą chcę wymianić na nowe, ozglądam się za czymś innym, cieplejszym. Drewniane, lub jakieś stalowe o lepszych parametrach. Stare spróbuję pomalować i zainstalować w kotłowni, jeśli nie wypaczyły się.
    Cytuj
  • kluczyk_ 28 sie 2015, 21:02
    piter1 napisał:Mam dosyć długo Gerdę, bo blisko 7 lat. Przed zimą chcę wymianić na nowe, ozglądam się za czymś innym, cieplejszym. Drewniane, lub jakieś stalowe o lepszych parametrach. Stare spróbuję pomalować i zainstalować w kotłowni, jeśli nie wypaczyły się.
    Jeśli masz drzwi stalowe gerda to proponuję szukać kolejnych stalowych gdyż może uda się dokupić w identycznym kolorze. Obecnie popularne drzwi są o grubości 55,54 mm i można je mieć za 1500-2000 zł ale jeśli szukasz drzwi drewnianych to domyślam się, że masz większy zapas gotówki na to naszykowany więc może np drzwi stalowe o lepszych parametrach.
    Cytuj
  • piter1 31 sie 2015, 12:29
    Szukam stalowych drzwi. Zmieniając drzwi też chcę zmienić kolor. Tutaj rozwinęła się dyskusja, nie będę powielał wypowiedzi http://www.favore.pl/forum/remonty-budowa-wnetrza-i-ogrody/cieple-drzwi-zewnetrzne,6694,0.html
    Cytuj
  • Glinka 23 wrz 2015, 17:13
    Pół roku temu wprowadziliśmy się do mieszkania. Najpierw był zakup, remont, wstawianie drzwi i wszystko poszło nieźle. Generalnie wydaje się, że remont przebiegł pomyślnie. Póki co nie zauważyliśmy żadnej usterki w mieszkaniu.
    Cytuj
  • zott 17 paź 2015, 15:29
    Niektóre drzwi należy dodatkowo uszczelnić. Sam korzystałem z pomocy ponieważ moje drzwi wciąż wpuszczały za dużo chłodnego powietrza, szczególnie zimą.
    Cytuj
  • kluczyk_ 26 paź 2015, 22:45
    zott napisał:Niektóre drzwi należy dodatkowo uszczelnić. Sam korzystałem z pomocy ponieważ moje drzwi wciąż wpuszczały za dużo chłodnego powietrza, szczególnie zimą.
    Chyba nie chodzi o nowe drzwi? Jeśli drzwi są stare mają prawo być nie szczelne, często wystarcza wymiana uszczelek i wyregulowanie.
    Jeśli chodzi o nowe drzwi to nie powinny być nieszczelne. Obecnie stosuje się zarówno uszczelki w skrzydle jak i w ościeżnicy a nawet po kilka sztuk. Jeśli montaż jest wykonany poprawnie to musi być szczelnie. Jeśli komuś nie wystarcza wyposażenie przeciętnych drzwi może rozważyć np:
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum