Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Drzwi które nie zawiodą, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drzwi które nie zawiodą

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kluczyk_ 27 kwi 2015, 23:15
    Raz napisał:Już po montażu uśmiech Wszystko idealnie drzwi wyglądają wyśmienicie uśmiech Komfort znaczenie lepszy, jest ciszej co jest najważniejsze. Tylko nie wiem czy tak powinno być. Drzwi zamykają się dosyć ciężko. Muszę włożyć trochę siły żeby je domknąć. Jakby blokowała uszczelka. Czy to jest normalne? Czy są źle założone?
    Przyczyną ciężko zamykających się drzwi jest właśnie nowa uszczelka a może nawet kilka bo już są producenci którzy do drzwi wejściowych montują dwie uszczelki w ościeżnicy i kolejną w skrzydle a żeby to nie tył tylko zbędny dodatek muszą dobrze przylegać co wymaga siły. Oczywiście jest też możliwe, że drzwi nie są odpowiednio wyregulowane, warto sprawdzić czy skrzydło nie obciera i czy jest w pionie.
    Cytuj
  • ArBielek 29 kwi 2015, 12:40
    W moim przypadku ciężko zamykał się zamek i to nie miało nic wspólnego z uszczelką a ze źle założoną futryną. Sprawdź waserwagą.
    Cytuj
  • kluczyk_ 29 kwi 2015, 22:26
    ArBielek napisał:W moim przypadku ciężko zamykał się zamek i to nie miało nic wspólnego z uszczelką a ze źle założoną futryną. Sprawdź waserwagą.
    Teraz w dobrych drzwiach standardem jest regulowana blacha zaczepowa zamka (regulację docisku skrzydła do ościeżnicy) . Podejrzewam, że w tym przypadku sprawa zostałaby rozwiązana po odkręceniu dwóch śrubek. Jeśli chcesz sprawdzić czy twoje drzwi są tak wyposażone tu jest to pokazane [url=http://wiked.pl/drzwi/drzwi-stalowe]link [/url].
    Cytuj
  • kluczyk_ 29 kwi 2015, 22:27
    ArBielek napisał:W moim przypadku ciężko zamykał się zamek i to nie miało nic wspólnego z uszczelką a ze źle założoną futryną. Sprawdź waserwagą.
    Teraz w dobrych drzwiach standardem jest regulowana blacha zaczepowa zamka (regulację docisku skrzydła do ościeżnicy) . Podejrzewam, że w tym przypadku sprawa zostałaby rozwiązana po odkręceniu dwóch śrubek. Jeśli chcesz sprawdzić czy twoje drzwi są tak wyposażone tu jest to pokazane [url=http://wiked.pl/drzwi/drzwi-stalowe]link [/url].
    Cytuj
  • ArBielek 30 kwi 2015, 10:30
    Było regulowane, bez różnicy, nic nie pomogło. Jak się spartaczy robotę, to nie ma przebacz. Metal nie wybacza.
    Cytuj
  • Myrkuid 1 maj 2015, 12:52
    Neoss napisał:U nas też przydałyby się takie co nie zawiodą. I z dobrymi zamkami, bo poprzednie (a właściwie aktualne) sprawiłyby chyba złodziejom mniej kłopotu niż sprawiają nam. Jakieś sugestie? uśmiech
    Co do zamków, zawsze mieliśmy dobre doświadczenia z gerdą, ale w sumie mają więcej pozytywnych cech, m.in. właśnie wytrzymałość na warunki zewnętrzne.
    Cytuj
  • kowalska95 2 maj 2015, 23:54
    HÖRMANN i tylko HÖRMANN. Niezawodne, proste i DROGIE...
    Cytuj
  • szarlottka 3 maj 2015, 23:11
    A czy ktoś z was ma w swoim mieszkaniu drzwi ukryte? Trafiłam dzisiaj na markę Asilo sprzedającą takie drzwi i zastanawiam się nad ich zakupem. Mam małe mieszkanie i staram się zaoszczędzić jak najwięcej przestrzeni a te drzwi mogłyby mi w tym pomóc. Nie posiadają futryny więc miejsca więcej będzie na pewno przymrużenie oka Poza tym podoba mi się to ze można je malnąć na dowolny kolor lub okleić tapeta. Lubię nowoczesne rozwiązania a to przypadło mi do gustu.
    Cytuj
  • kluczyk_ 7 maj 2015, 21:45
    szarlottka napisał:A czy ktoś z was ma w swoim mieszkaniu drzwi ukryte? Trafiłam dzisiaj na markę Asilo sprzedającą takie drzwi i zastanawiam się nad ich zakupem. Mam małe mieszkanie i staram się zaoszczędzić jak najwięcej przestrzeni a te drzwi mogłyby mi w tym pomóc. Nie posiadają futryny więc miejsca więcej będzie na pewno przymrużenie oka Poza tym podoba mi się to ze można je malnąć na dowolny kolor lub okleić tapeta. Lubię nowoczesne rozwiązania a to przypadło mi do gustu.
    Fajna sprawa z tymi kolorami. Coraz częściej trafiam na ludzi którzy decydują się na drzwi w dwóch kolorach.
    Takie drzwi ma w swojej ofercie m.in. [url=http://wiked.pl/drzwi/drzwi-stalowe.]Wiked [/url] a nazywają się Cameleon. Można kupić drzwi np. z zewnątrz w kolorze złoty dąb jak okna czy brama a od środka pomalowane na kolor z palety RAL pasujący do wnętrza.
    Dzięki temu nie trzeba się zastanawiać pod co dopasowywać kolor drzwi zewnętrznych.
    Cytuj
  • koonik 8 maj 2015, 15:20
    Super, właśnie potrzebuję takich drzwiuśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum