Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak urządzić salon, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak urządzić salon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • betina22 9 mar 2016, 9:47
    Ja lubię nowoczesne wnętrza i podobają mi się realizacje tego biura projektowego http://www.ekskluzywnewnetrze.pl/ Już marzę o remoncie ale chcę odłożyć porządną gotówkę aby już tym razem było na tip top tak jak chcę. Tak jak sobie wymarzyłam.
    Cytuj
  • paluch686 16 mar 2016, 11:56
    A ja myślę cały czas nad stworzeniem sobie ściany z roślin. Znalazłem w internecie takie coś:



    Taki piękny salon.. Też mamy z żoną bardzo dużo różnych kwiatów, ale taka ściana myślę że byłaby zwieńczeniem naszej małej, domowej oazy zieleni. Co o tym myślicie?
    Cytuj
  • emilly 24 mar 2016, 18:02
    Mhm całkiem fajnie to wygląda. A jak z utrzymaniem, czy ściana musi być odpowiednio przygotowana?
    Cytuj
  • VictoriaB 30 mar 2016, 10:07     (ostatnio zmieniony przez autora 30 mar 2016, 10:07, w całości zmieniany 1 raz)
    Takich porad w sieci jest wiele, sama korzystam kiedy zbliża się czas remontu ale te z kiedy trzeba ozdobić dom, np. na Święta.
    Wtedy szukam w internecie porad o aranżacji wnetrz, mam swoje ulubione miejsca, jak Meble.pl, Homebook, tutaj jest jeszcze kilka wymienionych: http://maxmag.pl/porownanie-serwisow-wnetrzarskich/
    Każdy znajdzie coś dla siebie.
    Cytuj
  • indonezja 7 kwi 2016, 11:58
    a co myślicie o takich meblach jak tutaj http://ipsumindustrial.pl ? Bardzo mi się spodobały takie industrialne kroje zwłaszcza foteli - niby taki starodawny z oparciem, a obicie komiksowe. Cenowo nie tak źle, jak za mebel robiony na zamówienie uśmiech Ja mam stare już meble i też zastanawiam się nad odświeżeniem salonu. Do takiego fotela dobrałabym jakiś niewielki stolik kawowy i byłby całkiem fajny loftowy kącik uśmiech
    Cytuj
  • Miroslaw_76 23 cze 2016, 8:40
    Mi się bardzo podobają salony urządzone w skandynawskim stylu. Takie wnętrza są bardzo jasne i stylowe. Bardzo mi się podoba połączenie bieli i szarości z czarnymi dodatkami. Super jest to, że takie wnętrze można łatwo ożywić jakimś mocno kolorowym akcentem.
    Cytuj
  • Leon99 30 cze 2016, 13:44
    Ja bym jeszcze dodal gniazdka - niech juz wszystko bedzie dopieszczone konkretnie. Jesli chodzi o gniazdka, sciemniacze itp - to polecam firmy Ospel. Maja naprawde piekne linie i co wazne - wykonane sa z naprawde dobrych materialow. Mozna je znalezc w marketach budowlanych, albo kupic w necie.
    Cytuj
  • zonja 5 lip 2016, 21:58
    Ja swój salon urządzałam meblami z Agaty, nawet pięknie nam to wszystko wyszło. Teraz tylko na kryształową lampę w dobrej cenie poluję ..
    Cytuj
  • shogue 10 lip 2016, 16:42
    Kryształowa lampę tez u nich kupisz, tylko w agata home przez internet możesz sobie popatrzeć. Śliczne te lampy są, samy chce sobie taka kupić uśmiech
    Cytuj
  • janna 11 sie 2016, 20:52
    Tez kupowałam w Agacie duży modułowy narożnik, fotel i komodę. Narożnik jest mega wygodny i praktyczny, ma schowany stolik a fotel oczywiście z funkcją relaks, w domu wyscigi kto pierwszy na nim usiądzie przymrużenie oka
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Schody dywanowe.