Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak urządzić salon, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak urządzić salon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hasanna 5 wrz 2016, 10:45
    Najlepiej chyba urządzić według własnego gustu i tego, jaka aranżacja i meble nam najbardziej odpowiadają. Salon jak dla mnie powinien być urządzony stylowo, ale dla każdego to słowo może oznaczać co innego. Dla niektórych to nowoczesne urządzenie jest takim wyznacznikiem, ale można też pójść w drugą stronę i wybrać meble sztukę: http://antiquebeauty.eu/kategoria/meble/ które też w pewien sposób określają styl i to ten dawny, klasyczny styl. Każdy wybiera coś pod siebie i tyle.
    Cytuj
  • emilly 14 wrz 2016, 11:50
    Jeśli mowa o minimalu i industrialnym stylu - ładne te mebelki ale jednak nie wszystkie są chłodne, fabryczne, surowe. Co do samych aranżacji, to co widzę, to coraz chętniej wykorzystywane są płytki wielkoformatowe. Ładnie to wygląda i chyba praktyczne.
    Na przykład taki salon czy większy pokój wygląda mega stylowo: [url=http://www.dobrzemieszkaj.pl/zakupy/nowosci/281/salon_w_stylu_vintage_nowe_plytki_podlogowe,108222-210135.html] salon w stylu vintage[/url]
    Cytuj
  • janna 30 wrz 2016, 11:47
    Ja mimo wszystko wolę nowoczesny styl uśmiech Często oglądam w salonach aranżacje i coś co jakiś czas zmieniam u siebie w domu.
    Cytuj
  • agadys 11 paź 2016, 15:18
    Teraz wybór mebli jest ogromny, ale trafić na solidne to dopiero jest sztuka. Szukając w sieci ciekawych aranżacji natrafiliśmy na Flori Meble pl i to okazała się udany wybór, solidne, z dobrych materiałów no i ten wygląd do dziś meble stoją w bardzo dobrym stanie pomimo upływu czasu. To się nazywa dobra jakość i nasze szczęście, bo z każdego zakupu u nich jesteśmy tak samo zadowoleni.
    Cytuj
  • makalica87 14 paź 2016, 12:31
    Najciekawsze jest to, że do niektórych salonów pasuje styl nowoczesny, a do niektórych klasyczny. Ale w ogólnym rozrachunku to chyba jednak wszystko jest rzeczą gustu.
    Cytuj
  • Fewekin 17 paź 2016, 15:06
    Ja na razie do salonu oglądam stoliki pod telewizor, polecam stronkę http://www.ceneo.pl/oferty/stoliki-pod-telewizor. I powiem Wam, że chcialem najpier miec taki styl minimalistyczny, nowoczesny właśnie, ale te drewniane mi się bardzo podobają i nie wiem co teraz wybrać, jestem w kropce :/
    Cytuj
  • janna 28 lis 2016, 10:51
    Przejdź się sobie do Agaty tam sporo jest takich szafek pod telewizor, w różnych stylach uśmiech
    Cytuj
  • Peter_64 30 lis 2016, 8:28
    Jedną z metod na to żeby wnętrze wyglądało niepowtarzalnie jest tzw. "szycie na miarę". Dodatkowym plusem jest wpływ nie tylko na ogólne założenia, które w wypadku mebli gotowych trzeba dopasować do istniejącego wykonania, ale też na materiały. Ze względu na cenę, kompromis może mieć duży wymiar. Ja wiele mebli w domu wykonuję sam; włącznie z projektem (traktuję to jako hobby). Jeśli chodzi o płyty meblowe posiłkuję się stroną producenta- www.pfleiderer.pl. I nie chodzi tylko o tekstury. Jakość płyty jest bardzo ważna; jej skład, gęstość i zgniot. Ma to znaczenie przy łączeniu formatek na konfirmaty. Kilka razy się zawiodłem. Można trafić na słabo sprasowane płyty. Wtedy każde usunięcie wkręta wiąże się z zerwaniem prowadzenia gwintu.
    Cytuj
  • makalica87 30 lis 2016, 10:42     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lis 2016, 10:42, w całości zmieniany 1 raz)
    janna napisał:Przejdź się sobie do Agaty tam sporo jest takich szafek pod telewizor, w różnych stylach uśmiech
    To prawda, byłam ostatnio i przyznam, że mają wiele ciekawych propozycji uśmiech
    Cytuj
  • tootsie 2 gru 2016, 12:38
    Deski dębowe będą wyglądać na pewno elegancko ale warto też rozważyć np. płytki dużego formatu. Płytki w salonie to nie jest tak zły pomysł. Może nie do końca podobają mi się salony z podłogą w bieli ale już czy to w imitacji kamienia czy innego naturalnego wzoru wygląda już ciekawie. Tak płytka Moonrise - i duży minimalistyczny salon.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Schody dywanowe.