Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak urządzić salon, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak urządzić salon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zonja 16 sty 2018, 11:38
    Jeśli chodzi o oświetlenie to ja wybieram zdecydowanie oświetlenie LED. Tylko, trzeba wybrać sprawdzonego producenta. Na przykład jeden z polskich producentów ma wysokiej jakości lampy activejet
    Cytuj
  • jestem-ewa 18 sty 2018, 12:42
    Ja się zakochałam w stylu skandynawskim, chyba nigdy mi się nie znudzi. uśmiech
    Cytuj
  • shogue 9 mar 2018, 15:44
    też mam duży narożnik ale w rogu postawiłam lampę stojącą 3 D activejet. Bardzo pasuje do pomieszczenia i nadaje fajny klimat
    Cytuj
  • Sylviaa_900 12 mar 2018, 14:08
    janna napisał:Tez kupowałam w Agacie duży modułowy narożnik, fotel i komodę. Narożnik jest mega wygodny i praktyczny, ma schowany stolik a fotel oczywiście z funkcją relaks, w domu wyscigi kto pierwszy na nim usiądzie przymrużenie oka
    ja lubię przytulne wnętrza, podoba mi się drewno, pastelowe kolory i kolorowe dodatki. A takie surowe, minimalistyczne wnętrza to nie dla mnie.
    A narożniki i wielkie fotele to bardzo fajne meble. W sam raz do relaksu : )
    Cytuj
  • zrodlo1 13 mar 2018, 9:44
    Jeśli nowoczesna aranżacja to i oświetlenie powinno być równie nowoczesne i dobrze dobrane! Ja szczerze mówiąc nie wiedziałam jak się za to zabrać i postanowiłam zasięgnąć opinii ekspertów. Konsultanci z MLAMP pomogli mi dobrać prawidłowe oświetlenie do mojego salonu i teraz jestem bardzo zadowolona i spokojna bo wszystko jest tak jak sobie wymarzyłam uśmiech
    Cytuj
  • Lilka589 13 kwi 2018, 12:58

    pięknie to wygląda, ale pytanie czy meble na wysoki połysk łatwo jest utrzymać w czystości? Wydaje mi się ze te lepszej jakości raczej tak ale może macie jakieś doświadczenia ?
    Cytuj
  • hanka100 25 kwi 2018, 22:03
    Salon musi być przytulny bo domownicy spędzają w nim dużo czasu. Ja u siebie postawiłam na jasne kolory, ściany są wymalowane na beżowe odcienie które wybrałam z palety dulux kolory świata. Mebelki są białe i tylko akcenty dekoracyjne są w mocniejszych kolorach dla kontrastu. Ładnie się to prezentuje uśmiech
    Cytuj
  • zonja 2 maj 2018, 15:58
    Lubię ciekawe oświetlenie, dobrze że teraz jest taki fajny wybór i można kupić naprawdę ładne lampy activejet. Ostatnio zmienialiśmy lampę w korytarzu i nową kupowałam w obi i fajnie trafiłam, idealnie w moim stylu.
    Cytuj
  • pauza28 29 maj 2018, 16:55     (ostatnio zmieniony przez autora 2 cze 2018, 22:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Mnie sie podoba klasyka.. Biale sciany, parkiet, zero zbednych dodatkow wiszacych na scianach, klasyczne lampy itd. Maz upieral sie na panele ale ja chcialam bardzo parkiet bo jest przyjazniejszy i taki miły dla oka wielki uśmiech Wiec poddal sie, zabezpieczyl go olejem do parkietu firmy luxdecor i skonczylismy dyskusje a ja jestem zadowolona z tego co mam wielki uśmiech
    Cytuj
  • adammaj 6 cze 2018, 17:01
    a co myślicie o beżach i szarościach w mieszkaniu? stonowana kolorystyka nie będzie monotonna? Podba mi sie ten fotel, w meblujdom.pl model halmar k-288 podobny odcień mam w całym salonie, jedynym akcentem mocniejszym jets dębowy stół, ale własnie wydaje mi się, ze dlatego takie beże ładnie się komponują z nim.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Schody dywanowe.