Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak urządzić salon, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak urządzić salon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • shogue 6 lip 2018, 11:42
    Dla mnie ledy z activejet są dobrym rozwiązaniem, lampy 3 d są piękną i przyciągającą wzrok ozdobą salonu
    Cytuj
  • hanka100 20 sie 2018, 13:43
    ooo tak, lampki ledowe robią efekt. ja mam takie fioletowe na ścianie przy tv, sama ściana jest w kolorze polarnej mgiełki to ten odcień duluxa z kolekcji kolorów świata. super to się prezentuje. a przeciwległa ściana jest biała. taki efektowny pokój sobie chciałam stworzyć uśmiech
    Cytuj
  • shogue 12 wrz 2018, 13:35
    Nie bolą ciebie oczy od takiego kolorowego światła? Ja zdecydowanie wolę swoje neutralne activejety.
    Cytuj
  • lokichan 25 mar 2019, 10:54
    W salonie klasycznym, z prostym wystrojem warto dobrać coś niepowtarzalnego. Polecam zajrzeć do sklepu Mental Ether, bo oni mają dużo rękodzieła i to w normalnych cenach uśmiech
    Cytuj
  • karmelcia 30 paź 2020, 14:46
    Dużo mi dało w salonie zmiana oświetlenia, wymieniłam lampy,mam teraz model coco activejet, świetnie wygląda ta lampa. W ogóle maja duży wybór oświetlenia.
    Cytuj
  • markzzT 5 wrz 2023, 8:31
    Jestem zdania, że dekoracja ścian powinna być praktyczna i estetyczna. Co do materiału, nie polecam elastycznych okładzin ściennych. Nie sprawdzają się, a dodatkowo jest ograniczone wzronictwo i kolorystyka
    Cytuj
  • nowa_kamila 8 lut 2024, 10:36
    Jeśli szukacie stołu kawowego drewnianego to znajdziecie go z pewnością w ofercie sklepu https://mebel4u.pl/stoliki-kawowe-drewniane Ich oferta odzwierciedla najnowsze trendy w branży meblowej a asortyment obejmuje szeroką gamę nowoczesnych i klasycznych mebli o bogatym wzornictwie i różnorodnych kolorach wykończenia. Poza meblami są tam również ciekawe lampy, eleganckie lustra które uatrakcyjnią każde wnętrze. Warto do nich zajrzeć.
    Cytuj
  • markzzT 25 mar 2024, 22:55
    Zdecydowanie polecamy https://domzcegly.pl/ wszystkim, którzy szukają inspiracji do projektowania wnętrz. To miejsce, gdzie znajdziecie praktyczne porady i efektowne aranżacje
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Schody dywanowe.