Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jakie schody wewnętrzne?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie schody wewnętrzne?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ervin 26 mar 2011, 10:48
    Na schody wewnętrzne poleca się stosować terakotę albo gres, a jednego i drugiego pełno jest w sklepach. Najlepiej żebby miało ryflowaną powierzchnię, wtedy są bardziej antypoślizgowe, a tym samym bezpieczniejsze.
    Cytuj
  • Iolla007 26 mar 2011, 12:06
    A co to znaczy ryflowane? Czy to chodzi o takie rowki na płytkach?
    Cytuj
  • Ervin 26 mar 2011, 13:41
    Tak dokładnie, to są takie wyżłobione rowki, które zmniejszaja poslizgowość. No i zwracać uwagę na wymiary płytek żeby dały się ładnie ułozyć na schodach...
    Cytuj
  • nouv88 26 mar 2011, 15:39
    Ja też się nie spotkałam ze specjalnymi kaflami na schody. Ale jak płytki są gładkie to można dokupić specjalne paski antypośligowe i przykleić na stopnicach.
    Cytuj
  • D3niCle0 26 mar 2011, 15:58
    Moim zdaniem efektowniej wyglądają schody drewniane. Gdybym miała je zamontowane w "reprezentacyjnym": pomieszczeniu to na pewno wybrałabym takie... w mniej widocznej częsci domu może betonowe, bo tańsze.
    Cytuj
  • expertyza 11 lip 2011, 10:25
    Zobacz sobie jeszcze ten artykul na temat schodów, może coś Ci się nasunie. Ja również uważam, że drewniane schody w domu to lepsze rozwiązanie.
    Cytuj
  • daria99 27 lip 2011, 11:58
    Ja osobiście mam betonowe, może z takiego względu, że takie robiono 10 lat temuprzymrużenie oka, Teraz zdecydowanie wolała bym drewnianeprzymrużenie oka Jest mnóstwu pięknych projektów schodów, w niektórych , to się wręcz zakochałam. Polecam stronę 3esdesign.pl, znajdziecie tak świetne wzory schodów o przepięknych kształtachuśmiech
    Cytuj
  • truskawka 6 lut 2012, 17:15
    Ogólnie kwestia gustu. Ja mam takie schody drewniane i jestem z nich bardzo zadowolona. Moim zdaniem są delikatniejsze i zero problemów z utrzymaniem ich w czystości.
    Cytuj
  • tetete 8 mar 2012, 15:32
    Mnie spodobały się bardzo te schody, fajny pomysł wykorzystania motywu drewnianego, zawsze podobały mi się schody drewniane, ale ten drewniany akcent fajnie rekompensuje to według mnie, co Wy na taki projekt?
    Cytuj
  • Aquarella 12 mar 2012, 11:18
    Pomysł bardzo fajny. A co powiecie na taką opcję, żeby na schody położyć płytki inwestycyjne? Myślicie, że się sprawdzą?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum