Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jakie schody wewnętrzne?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie schody wewnętrzne?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 19 wrz 2012, 12:36
    Myślę, że [url=http://]schody wewnętrzne[/url] powinny być przede wszystkim drewniane. Zresztą sami zobaczcie to, co podlinkowałem. Piękna sprawa ;-)
    Cytuj
  • karolwu 21 wrz 2012, 12:58
    Jeżeli decydujesz się na wybór schodów musisz wziąć pod uwagę jak będzie wyglądało wnętrze. Ja jestem zwolennikiem drewnianych schodów, bo i wnętrza lubię ciepłe i przytulne.
    Cytuj
  • zylek 24 wrz 2012, 10:44
    Tak jak wspominałem - tylko schody drewniane. Wyglądają genialnie, odmieniają wnętrze i sprawiają, że jest ono atrakcyjne. Zresztą sami zobaczcie
    Cytuj
  • pliszkams 22 kwi 2013, 11:53
    Mnie dużo bardziej podobają się drewniane niż betonowe, choć ostatnio moja uwagę przykuły schody metalowe zakręcane do góry, jednak takie nie do każdego wnętrza pasują.
    Cytuj
  • mermer 7 cze 2013, 22:36
    Mi osobiście bardzo się podobają schody samonośne. Są to schody wykonane z najlepszego materiału.
    Cytuj
  • kamo34 9 cze 2013, 21:11
    Schody wewnętrzne tylko drewniane. Nie kombinuj z betonowymi. Ktoś się poślizgnie, to głowa rozbita. Kiedyś nie było pieniędzy to ludzie tak robili.
    Cytuj
  • zott 17 cze 2013, 19:01
    Mi osobiście podobają się z drewna egzotycznego.
    Cytuj
  • zylek 5 lip 2013, 11:01
    zott - skoro tak, to zerknij sobie na poprzednie wpisy moje, są tam zdjęcia schodów Prudlika, z drewna egzotycznego. Genialne, prawda?
    Cytuj
  • fleszyn 1 sie 2013, 10:31     (ostatnio zmieniony przez autora 1 sie 2013, 10:31, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja polecam zainwestować przede wszystkim w jakość i sprawić sobie takie schody z prawdziwego drewna które są bardzo wytrzymałe i zachowają dobry wygląd przez długie lata. Mogę polecić tą markę - montowali mi schody we własnym domu i jestem zadowolony. Wszystko szybko, sprawnie i niedrogo,.
    Cytuj
  • zylek 26 sie 2013, 11:31
    Chyba nikt tutaj o zastosowaniu innego rozwiązania nie mówił - również mam schody Prudlik, dębowe. Tylko drewniane schody nadają wnętrzu takiego uroku i efektownie wyglądają. Jakoś nie wyobrażam sobie, aby w tym miejscu, znajdowały się schody betonowe...
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum