Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wilgoćwdomu, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wilgoćwdomu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • rojan-58 11 paź 2015, 20:24
    autor napisał:
    rojan-58 napisał:witam,wilgoć w domu - należy zastanowić się jak usunąć przyczynę zawilgocenia i przedostawania się wilgoci po ścianie,a potem osuszacze wyciągną nadmiar wody ze ścian i po problemie.
    witam,ludzie ocieplają budynki,a co z wilgotnymi ścianami,zakryją styropianem,a potem problem bo grzyb na ścianie?
    Cytuj
  • miska_mis 13 paź 2015, 15:27     (ostatnio zmieniony przez autora 16 paź 2015, 15:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Wilgoć musi być cały czas usuwana z domu np poprzez https://www.klimatop.pl/oczyszczacze-powietrza,100.html
    Cytuj
  • koonik 14 paź 2015, 13:42
    warto kupić specjalne pochłaniacze wilgoci
    Cytuj
  • 16 paź 2015, 20:49
    Widzisz Rojan po co robota i wiedza pochłaniacz i na browara.
    Cytuj
  • rojan-58 16 paź 2015, 22:23
    witam,jak wiem to pisałem dużo o wilgoci,posiadam osuszacze,które wynajmuje,wczoraj właśnie służyły one do prac w budynku podczas szpachlowania,budowlańcom tak się przydały,bo mogli szybciej zagruntować ściany do malowania.Wracając do wilgoci,to nie sztuka mieć podłączone osuszacze i pić browara,ja mam na myśli stare budynki,które mogą nie posiadać izolacji poziomej,lub uległa ona zniszczeniu,i wtedy jest wymagane wykonanie odpowiedniej izolacji przeciwwigociowej,którą wykonuję z zastosowaniem preparatu izomur producent wrocław,zapraszam do rozmów.
    Cytuj
  • rojan-58 7 lis 2015, 10:33
    witam ponownie,nadeszły odpowiednie warunki pogodowe,by wilgoć w naszych mieszkaniach,domach,a zwłaszcza w starych,które nie posiadają izolacji przeciwwilgociowej,bardzo szybko się pokazła,należy zwrócić szczególną uwagę przy remontach.Zawsze ustalić co jest przyczyną i skąd taka wigotna ściana w dolnej części przy posadce,a ja wam powiem-brak izolacji poziomej,należy szybko odtworzyć izolację,aby nie dopuścić do zagrzybienia dalszych części ścian.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum