Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Eco driving - jak jeździć ekonomicznie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Eco driving - jak jeździć ekonomicznie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • korak 5 wrz 2010, 14:56
    Zastanawiam się ile kilometrów trzeba przejechać, aby koszt takiego kursu się zwrócił ? 10, 20 tyś kilometrów?
    Cytuj
  • speed_devil 5 wrz 2010, 16:32
    Wolałbym zapisać się do szkoły jazdy wyczynowej, niż do szkoły eco jazdy język
    Cytuj
  • moniek 5 wrz 2010, 16:48
    korak napisał:Zastanawiam się ile kilometrów trzeba przejechać, aby koszt takiego kursu się zwrócił ? 10, 20 tyś kilometrów?
    Jeśli nie więcej wielki uśmiech
    Cytuj
  • mika88 5 wrz 2010, 17:19
    Ja myślę, że taki kurs pomógłby mi w szybszym i efektywniejszym przyswojeniu wszystkich zasad eco drivingu w praktyce i w teorii. Jest to inwestycja która na pewno zwróci się na przestrzeni lat! Więc w najbliższym czasie postaram się znaleźć kogoś kto prowadzi takie kursy w moim mieście.
    Cytuj
  • gufek 5 wrz 2010, 20:37
    Dla niektórych osób eco jazda może okazać się uciążliwa. Płynna jazda w stylu eco jest możliwa tylko dzięki bacznej obserwacji drogi i warunków na niej panujących oraz wczesnemu reagowaniu na wszystkie zmieniające się sytuacje. Umiejętność przewidywania i w oparciu o to planowania swojej jazdy jest tutaj bezcenna. Dlatego też poniektóre leniwe, mniej inteligentne osoby krytykują ECO DRIVING język
    Cytuj
  • sarmak 5 wrz 2010, 22:09
    Nie wiem czemu eko jazda bardzo często jest kojarzona i błędnie mylona ze spokojną jazdą. Nic bardziej błędnego drodzy forumowicze. Eko jazda absolutnie nie wyklucza jazdy dynamicznej. Wręcz przeciwnie zaleca ostre wciskanie pedału w celu wyciśnięcia z silnika pełnej mocy podczas dochodzenia do prędkości docelowej. Najbardziej ekonomiczna jazda mieści się w zakresie prędkości od 50 do 80km/h.
    Cytuj
  • grant 6 wrz 2010, 0:58
    W moim fiacie coupe nie ma mowy o ekonomicznej jeździe. Zawsze spala przynajmniej 15 litrów na setkę smutny
    Cytuj
  • sarmak 6 wrz 2010, 6:25
    Zacznij się stosować do wyżej wymienionych porad, a na pewno uda ci się ograniczyć zużycie paliwa.
    Cytuj
  • ecopoznaniak 10 mar 2011, 15:27
    Witam wszystkich.
    Eco driving to bardzo szeroki temat. Szczegółów możecie się dowiedzieć na stronie www.ecopoznaniak.pl. To platforma, gdzie znajdziecie wszystko o eco jeździe. Jest tam super symulator eco - drivingu, fajna gra z nagrodami, i można zapisać się na szkolenia praktyczne. Super stronka. Polecam.
    Cytuj
  • zylek 11 lut 2014, 14:32
    Korporacja w której pracuję, Ecocar, z każdym pracownikiem współpracę zaczyna od szkolenia z eco jazdy.
    Czy to coś daje? Wprowadziłem nowe zasady jazdy, majątku na tym nie zrobię, ale zawsze jakaś to oszczędność, a tym bardziej na taksówce, kiedy cały dzień jeździsz po mieście.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Ocynk w Dusterze