Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jakiego nowego SUVa wybrać?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakiego nowego SUVa wybrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Samochody, usługi transportowe 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • pepperoncino 23 mar 2011, 21:53
    Witam Was,

    planuję zakup rodzinnego SUVa. Aktualnie posiadam passata, którego oddam żonie. SUV nie musi mieć napędu 4x4. Ważne, żeby był kawałem dobrego auta. Nawet cena nie jest tak istotna, wezmę auto w leasing i wręcz szukam kosztów. Nie chciałbym z drugiej strony, aby auto było zbyt ostentacyjne. Ma być porządnym i dużym autem, którym razem z dwójką dzieci spokojnie zapakujemy sie na wakacje w lecie i narty w zimie.

    Jakiego SUVa polecicie? Może sami posiadacie, na co zwrócić szczególną uwagę?
    Cytuj
  • Bancroft 24 mar 2011, 1:23
    Można wydać 60tys. i ponad pół bańki uśmiech
    Poniżej masz całkiem pokaźną listę SUVów, każdy znajdzie coś dla siebie.

    Są małe SUVy, np.:
    Nissan Juke
    Skoda Yeti
    BMW X1
    Nissan Qashqai
    Renault Koleos
    Mitsubishi ASX
    Dacia Duster

    średnie, np.:
    BMW X3
    Audi Q5
    Mercedes GLK
    Volvo XC 60
    Suzuki Grand Vitara
    Toyota RAV4
    Volkswagen Tiguan
    Ford Kuga
    Honda CR-V
    Land Rover Freelander

    i duże, np.:
    BMW X5
    BMW X6
    Audi Q7
    Mercedes GL
    Lexus RX
    Cytuj
  • Bandito 24 mar 2011, 7:34
    Niezły rozstrzał. Taką dacię można kupić za nieco ponad 40tys. uśmiech
    A te duże to setki tysięcy...
    Cytuj
  • don_corleone 24 mar 2011, 8:14
    Ale się szał zrobił na SUVy, ponoć na całym świecie wszyscy chca mieć terenówki do... miasta.
    Cytuj
  • Kandydat 24 mar 2011, 8:35
    No i nazwa też musi być wydumana, nie można powiedzieć terenówka, tylko SUV albo crossover uśmiech.
    Cytuj
  • Eli2010 24 mar 2011, 10:25
    SUV to skrót, http://pl.wikipedia.org/wiki/Samoch%C3%B3d_sportowo-u%C5%BCytkowy
    Choć faktycznie nazwy jakby zrobione pod marketingowców.
    Cytuj
  • Bancroft 24 mar 2011, 13:01
    Nie zbaczajcie z tematu!
    Czy autor wątku może określić graniczną wartość budżetu? Aktualnie trudno wybrać coś konkretnego, każdy wybierze najlepsze, czyt. najdroższe skoro nie ma ograniczeń finansowych.
    Cytuj
  • pepperoncino 24 mar 2011, 13:56
    Nie no ludzie, 200tys. maks. Za pół miliona to ja dom chciałbym wybudować uśmiech Najchętniej wydałbym do 150tys., ale jak będzie coś naprawdę wartego dopłaty to można dojechać do 180-200tys.
    Cytuj
  • Ervin 24 mar 2011, 15:22
    Ja wziąłbym wypasioną skodę yeti. 2.0 TDI (170 KM) 4×4 w najlepszej wersji wyposażenia cennikowo jest za 107 tys. Skoda daje duże rabaty, więc ostatecznie kupisz pewnie za ok. 90tys lub ciut więcej. Jedyna wada to bagażnik niecałe 400 litrów. Świetna jakość wykończenia, wysokiej jakości materiały. Silniki te same co w Audi i VW.
    No i niebanalny wygląd:
    Cytuj
  • pepperoncino 24 mar 2011, 18:37
    Yeti bardzo sympatyczne autko, ale dla nas za małe. Siedziałem nawet w środku, wszystko fajnie, tylko w środku jednak ciut za mało miejsca. Problem jest też, że czeka się strasznie długo ok. 6 miesięcy. Zresztą ponoć na wszystkie skody czeka się podobnie. Wstępnie chciałem nowego superba kupić, bo duży dla rodziny, ale raz że czas oczekiwania, a dwa że naszło mnie na terenówkę. Nie napiszę jakie są moje typy, żebyście się nie sugerowali.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum