Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jakiego nowego SUVa wybrać?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakiego nowego SUVa wybrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ronjaa 26 mar 2011, 0:55
    A mi się podoba! uśmiech Piękny jest! Będę molestować męża, żeby mi takiego kupił... używanego za kilka lat język
    Cytuj
  • Manolito 26 mar 2011, 1:32
    A może nowa RAV4?
    Świetny wygląd, ponadprzeciętna niezawodność, dość duże auto, nowoczesne silniki, popularne.
    Rozważ poważnie. Pierwsza generacja zajmuje pierwsze miejsca w raportach niezawdoności.
    Wygląd nowej wersji też super!
    Cytuj
  • kompressor 26 mar 2011, 9:18
    Renault Koleos wygląda strasznie, zresztą podobnie jak Duster bo to też pokraka zrobiona z reno. Na dodatek francuzy, czyli warsztat. Może nie będzie się tak sypać jak Laguna II ("królowa lawet" przymrużenie oka ), ale nie ma zmiłuj sięm francuz to francuz.
    Cytuj
  • megaloman 26 mar 2011, 10:16
    Tiguan to wg mnie dobre rozwiązanie. To zresztą aktualnie najczęściej kupowany SUV w Europie. VW to jednak porządna marka i zaufałbym im. Solidne auto, fajne silniki do wyboru. To chyba bliźniacza konstrukcja do Audi Q5? Cenowo też fajnie wychodzi, bo już za niecałe 100 tys. jest fajna wersja.
    Cytuj
  • don_corleone 26 mar 2011, 10:55
    Przede wszystkim, i weź sobie to do serca, JAZDA PRÓBNA! Testy w gazetach, opinie na forum? OK, żeby zawężyć liczbę branych pod uwagę modeli, ale jak już zostaną ci 2 lub 3, to umów się na jazdy. Czasem kilka subiektywnych wrażeń w sumie decyduje o wyborze. A bez jazdy jesteś zdany na wirtualne argumenty.
    Cytuj
  • kaziu 26 mar 2011, 12:49
    Ford Kuga - to jest bardzo poważna propozycja. Wśród wielu SUVów wg mnie wyróżnia się bardzo zwartą i muskularną bryłą i przy okazji bardzo ładną.

    Ceny wahają się od 100 do 130 tys., ale za te 130 to już jest 200 koni benzyna lub 160 konny diesel. Gdyby miał Twój budżet, to chyba Kuga.
    Cytuj
  • zderzacz_hadronow 26 mar 2011, 13:58
    Mam hondę cr-v z 2006 i bardzo polecam. Dla mnie najważniejsze są aspekty praktyczne, a cr-v jest w tym przypadku strzałem w 10. Przez ponad 4 lata, nic a nic się nie zepsuło, wymieniłem jedną żarówkę z tyłu. Dobrym argumentem jest chyba, że to auto trzyma cenę, tj. ma niski spadek wartości.
    Cytuj
  • demotywator 26 mar 2011, 16:04
    Masz rację, ale generalnie SUVy trzymają ceny i raczej nie leci wartość mocno w dół.
    Cytuj
  • grubystach 26 mar 2011, 17:08
    A Hyundai ix35? Bardzo chwalony ostatnio. Ja jestem w ogóle w szoku jak takie piękne auto jest w tak fajnej cenie, podstawowa wersja już za niecałe 70tys. a full wypas za niecałe 120tys. Oczywiście 7 lat gwarancji nie jest do lekceważenia.
    Poniżej fotka:
    Cytuj
  • megaloman 26 mar 2011, 18:08
    Wg mnie Kuga, Tiguan, RAV4, X3 i Q5 to najlepsze opcje, z tymże 3 pierwsze bardziej ekonomiczne, 2 ostatnie to klasa premium.
    Dla mnie tak naprawdę wybór jest między: Kuga, Tiguan, RAV4 jeśli masz w okolicach 100 tys. lub X3 vs Q5 jeśli masz do wydania ponad 150tys. netto.
    Z pierwszej grupy wziąłbym Tiguana, z drugiej... nie wiem, oba auta są tak udane. Sam jeżdżę pierwszą 3-letnim subaru foresterem i chwalę sobie, ale u nas jest ich mało i koszty napraw są większe.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum