Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jakiego nowego SUVa wybrać?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakiego nowego SUVa wybrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • speedy_gonzalez 28 mar 2011, 20:57
    Ja nie wiem co się dzieje, że niektóre firmy nie idą po rozum do głowy. Większość ludzi wolo klasyczne linie i takie auta sprzedają się OK, te wydziwiane najczęściej są olewane. Mimo to część producentów wydziwia, nie kumam tego.
    Cytuj
  • pepperoncino 28 mar 2011, 23:39
    Dziękuję za wszystkie cenne i (w większości) ciekawe i rzeczowe opinie. Podjąłem decyzję, że wybór padnie na jedno z następujących aut: Tiguan, Kuga i jednak BMW X3, ale pod warunkiem że faktycznie mnie przekona że warto słono dopłacić. Z dwóch pierwszych bardziek wizualnie podoba mi się Kuga, ale rozum mówi że Tiguan ze względu na to, że mam zaufanie do pancerwagena uśmiech
    Umawiam się na jazdy i zobaczymy jak to wyjdzie.
    Cytuj
  • Ervin 29 mar 2011, 1:16
    Brawo!! Dobry wybór którekolwiek wybierzesz - to wszystko raczej auta solidne i nie powinno być niemiłych niespodzianek. Powinny zadecydować względy praktyczne.
    Cytuj
  • Pan_Kracy 29 mar 2011, 8:33
    Daj znać jak już kupisz i jakieś foty wklej!
    Cytuj
  • mateo 24 cze 2011, 11:16     (ostatnio zmieniony przez autora 24 cze 2011, 11:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Ostatnio widzę u nas sporo Kii Sportage. Korea nas zaczyna zalewać swoimi wehikułami... można tym pojeździć? Piszą, że za nieco ponad 70 tys. można już dostać przyzwoitą wersję - to mało jak na takie auto, chodzi mi o to, że to SUV, a te są generalnie droższe od "normalnych" samochodów.
    Cytuj
  • mse 28 cze 2011, 14:40
    Ja jeżdżę kią sportage i na razie super. Tyle tylko, że choć auto z zewnątrz wydaje się duże, to w środku malizna :/
    Cytuj
  • smoke 23 sie 2011, 14:58
    Tiguan .. fajna sprawa ale Kuga tez dobra wielki uśmiech Ciężki wybór .. Daj znać na co sie zdecydowałeś :]
    Cytuj
  • VictoriaB 1 wrz 2011, 10:53
    Mi też podobają si ę SU - y , Mitsubishi jest świetny, Touran też, ale chyba najbardziej o te autka : Nissan Qashqai , poztym mam słabość do Nissanów uśmiech. ALe tymi rozmaiarami macie racje, większość SUV- ów robi wrażenie bardzo przestronnych samochodów, a w środku są sporo mniejsze. Chyba dlatego stawiam juz bardziej na sedany, te z kolei mają duże wnętrza.
    Cytuj
  • Openlender 8 wrz 2011, 19:13
    Subaru Forester stały napęd 4x4, świetnie trzyma się drogi, a w Dieslu bardzo ekonomiczny, jeździłem 3 lata i nigdy mnie nie zawiódł.
    Jak ktoś chce sfinansować auto swoich marzeń.
    Cytuj
  • 19 sty 2012, 14:04
    Witam . przymrużenie oka
    A może warto pomyśleć o 2- 3 letnim SUVie. Jest możliwość kupowania aut po leasingu z zachodu. Ceny bardzo interesujące a autka naprawdę jeżeli chodzi o stan techniczny to można powiedzieć że idealne , porównując z zautami kupowanymi na rynku krajowym które nie jedno krotnie nie nadają się do jazdy tylko do remontu.
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum