Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaką Zmywarkę wybrać ?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką Zmywarkę wybrać ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 25 sie 2014, 11:26
    to tak, szczególnie sprawdza się tutaj ten dodatkowy płaski kosz na górze przymrużenie oka
    Cytuj
  • Ecia 4 wrz 2014, 9:34
    Widzę że już odpowiedzili za mnie przymrużenie oka
    Ano Real Life, nie tylko dosięga dalej z wodą, ale właśnie mozna dostosować wysokość drugiego kosza, do swoich potrzeb.
    Nie widziałam na żywo, ale wg mnie dobre rozwiązanie
    Cytuj
  • Gmarcin 10 paź 2014, 11:06
    Mam pytanie o zmywarki marki exquisit, chcę kupić ich minizmywarkę http://www.redcoon.pl/c08050100-Mini-kuchenki-i-kuchnie-kompaktowe. Recenzje w sklepie ma dobre, natomiast chce się dowiedzieć czy rzeczywiście są one warte zakupu. Jakieś opinie, porady? Nie chcę się opierać tylko na ocenach w sklepie
    Cytuj
  • kieta 8 kwi 2015, 13:20     (ostatnio zmieniony przez autora 8 maj 2015, 15:38, w całości zmieniany 1 raz)
    A czym kierujecie się przy wyborze? Interesuje Was cena, marka czy np. dodatki i wyposażenie? Pytam o to czy posiada [url=http://dropsensor.com/zalanie-naprawiac-skutki-czy-zapobiegac]czujniki przeciw zalaniu[/url] co wpływa na komfort, bo można włączyć program i wyjść z domu. Spotkał się ktoś już z tym?
    Cytuj
  • adela42 24 paź 2018, 18:54
    Na Twoim miejscu rozważyłabym zakup zmywarki jednego z modeli Candy. Ja posiada model CDIM3T623PR i jestem z niej strasznie zadowolona (najbardziej z tego, że jest cicha i pojemna – możliwość sterowania nią zdalnie jest na plus)
    Cytuj
  • mantra999 23 lis 2018, 15:24
    Największy wybór masz w internecie. Myślę że najlepsza do kuchni będzie zmywarka podblatowa. Taki zakup do tanich nie należy a żeby uchronić się od ryzyka uszkodzenia choćby w transporcie warto ubezpieczyć zakup. Ja mam w banku Raiffeisen ubezpieczone wszystkie transakcje internetowe.
    Cytuj
  • Kanita 30 sie 2019, 12:50
    Ja mam Zmywarkę Electrolux Comfort lift, jest naprawdę komfortowa - dolny kosz można podnieść po zakończeniu zmywania i nie trzeba się schylać. I wszystko wychodzi zawsze dobrze wysuszone, bez zacieków.
    Cytuj
  • Uncia 21 wrz 2019, 22:14
    Kanita napisał:Ja mam Zmywarkę Electrolux Comfort lift, jest naprawdę komfortowa - dolny kosz można podnieść po zakończeniu zmywania i nie trzeba się schylać. I wszystko wychodzi zawsze dobrze wysuszone, bez zacieków.
    A ona też ma ten program do ochrony szkła? Można bez problemu myć cienkie szkło, nie będzie matowe?
    Cytuj
  • qmilj 5 paź 2019, 12:32
    Najlepiej będzie zdecydować się na urządzenia elektroniczne od dobrego producenta , które mają odpowiednie gabaryty , pobierają stosunkowo mało wody i energii elektrycznej , a także mają dużo funkcji dzięki którym naczynia są umyte dokładnie i precyzyjnie
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:27
    Ja chyba zdecyduje się na zmywarkę MaxiFlex z trzecim koszem, mam trojkę dzieci więc potrzebuje pojemnej zmywarki.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum