Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaką Zmywarkę wybrać ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką Zmywarkę wybrać ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • samuraj 3 maj 2012, 11:12
    też jestem za Boschem i też myślę, że warto robić zakupy przez internet. Można znaleźć wiele ciekawych rzeczy i jest na pewno taniej, co do tego, gdzie można kupić tanio dobra zmywarkę myślę, że najlepiej byłoby kupić tam jest duży wybór a ceny przystępne i do tego dość często jakieś fajne promocje, więc może uda się kupić jeszcze taniej.
    Cytuj
  • peana 24 maj 2012, 15:35
    Ja już od jakiegoś czasu mam zmywarkę Bosha i jestem z niej bardzo zadowolona. Co do modelu, to wszystko zależy od tego, jaka wielkość jest Ci potrzebna, ale w sklepie avast.pl masz spory wybór tego sprzętu, także tam możesz znaleźć już coś konkretnego.
    Cytuj
  • aniechto 12 lip 2012, 13:07
    Ja mam zmywarkę SIEMENS SN 26M895EU i jestem zadowolony ale gdzieś wyczytałem na innym forum, że to jest ten sam koncern co produkuje boscha, i że to ta sama jakość
    Cytuj
  • robson00 16 lip 2012, 21:44     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lip 2012, 21:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Sam moge polecic boscha ale słyszałem też dobre opinie o siemensie. Moi rodzice mają bodajze ten model i sobie chwalą
    Cytuj
  • Kajakarz 3 gru 2012, 20:28
    Uhum, zdecydowanie Bosch, - ja tą markę uwielbiam jeśli chodzi o domowe agd.
    No ale to zalezy, czy chce się zmywarki do zabudowy, czy wolnostojące no i wielkość - im więcej osób w domu, tym większa (chyba że wszyscy są na diecie heheheh)
    wielki uśmiech
    Cytuj
  • sasobie 7 gru 2012, 10:41
    przy wyborze zmywarki warto wziąć pod uwagę ilość programów zmywania i pojemność zmywarki ja wybrałabym Electroluxa
    Cytuj
  • skrzypcefajniegraja 16 kwi 2013, 11:53
    Też szukam zmywarki i potrzebują coś małego i oszczędnego, żeby zmieściło się do mojej mikrokuchni. Ostatnio zajrzałam tutaj Zastanawiam się nad Mastercookiem, moja koleżanka jest bardzo zadowolona z ich zmywarki. Też zastanawiam się nad zakupem przez internet, bo często ceny są korzystniejsze, a odebrać sprzęt można tak na prawdę w normalnym sklepie AGD i nie powinno być problemów żadnych z gwarancją.
    Cytuj
  • fawor 20 maj 2013, 2:08
    A ja mam AMICĘ i polecam.
    Dopiero w praniu wyszło,że im większa tym lepiej więc kupujcie od razu 60-tkę. I na pewno nie zużywa więcej wody niż przy myciu ręcznym wręcz odwrotnie.
    Cytuj
  • Klatka 6 wrz 2013, 14:08
    Zgadzam się, użycie zmywarki jest zdecydowanie oszczędniejsze, niż ręczna praca ale rozmiar sprzętu powinien być dostosowany do liczny domowników! Działa to na tej samej zasadzie co pralka, aby było wydajniej - zmywarka musi być pełna. Jeśli ktoś ma wątpliwości [url=http://www.zmywajwzmywarce.pl/jak-wybrac.php]jaką zmywarkę kupić[/url] powinien zwrócić uwagę na wielość, markę, zużycie energii i wody, a także ilość brudnych naczyń wyprodukowanych w ciągu dnia.
    Cytuj
  • waloria 10 wrz 2013, 9:54
    Ja bym wybrał tę zmywarkę która jest najbardziej oszczędna uśmiech
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum