Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jak szybko można nauczyć się niemieckiego?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak szybko można nauczyć się niemieckiego?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Tomatofan 9 kwi 2011, 18:38
    Zapisz się na jakiś przyspieszony kurs, na pewno w necie znjadziesz takie oferty. Pewnie nawet na favore są. Moja żona znalazła pracę w hiszpańskiej firmie, ale w Polsce, tylko wymagali znajomości hiszpańskiego. W 6 tygodni sporo sie nauczyła.
    Cytuj
  • Blueberry28 9 kwi 2011, 21:00
    Kurcze, w miesiąc albo dwa to może być ciężko... pewnie zależy jakie kto ma zdolności. Jakby się tak ostro przyłożyć, w sensie codziennie lekcje, jakieś prywatne, do tego konwersacje, może telewizję po niemiecku oglądaj, chcieć to mócprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Iolla007 9 kwi 2011, 21:30
    Bardzo skuteczna jest nauka za pomocą audiobooków. Możesz uczyć się kiedy tylko chcesz, w domu, w autobusie czy samochodzie, do poduszki, w czasie sprzątanie czy gotowania obiaduuśmiech Bardzo dobrze się zapamiętuje w ten sposób, a poza tym możesz sobie przy tym powtarzać i od razu lapiesz prawidłową wymowę. Jak dla mnie rewelacjauśmiech
    Cytuj
  • Ervin 9 kwi 2011, 21:58
    Jakbym dostał tę pracę to będę miał miesiąc urlopu na przygotowanie i zamierzam poświęcić się totalnie. Jakby się udało to się poświęceuśmiech Myślę o lekcjach z native speakerem. Nie muszę mówić jakoś super, ale żebym rozumiał co nieco. Będę musiał się określić z tym niemieckim, na jakim jestem pioziomie.
    Cytuj
  • 8I5I 10 kwi 2011, 1:31
    W miesiąc czy dwa coś tam łykniesz, ale nie licz na to, że się po takim czasie dogadasz z Niemcamiuśmiech
    Cytuj
  • MemoNemo 10 kwi 2011, 8:33
    Ja też tego nie widzę. Za mało czasu. Ale jak nie musisz mówić w pracy po niemiecku to spoko, nauczysz sie tam o wiele łatwiej. Weź sobie jakieś rozmówki to Ci się przyda w różnych codziennych sytuacjach.
    Cytuj
  • Aurelka 10 kwi 2011, 9:39
    Widziałam takie oferty "angielski w 3 miesiące" to chyba z niemieckiego też się znajdąuśmiech
    Cytuj
  • MemoNemo 10 kwi 2011, 12:46
    Nie wierzcie w te hasła... pliiisuśmiech Totalna sciema, wymyślona przez speców od marketingu i tyle. W reklamie brzmi świetnie, alenikt nie da gwarancji, że nauczy w tak krótkim czasie języka w stopniu komunikatywnym.
    Cytuj
  • caipirinha 10 kwi 2011, 15:10
    Moim zdaniem juz w miesiąc można się całkiem sporo nauczyć, ale trzeba być systematycznym. Nawet nie musisz ślęczeć godzinami, ale jak codziennie sumiennie poswięcisz trochę czasu na naukę to efekty moga byc naprawdę niezłe. a przede wszystkim taka nauka jest efektywna, bo utrwalasz to czego się uczysz. Jak wyjedziesz to później łatwiej Ci będzie się dalej uczysz, jeśli naprawdę solidnie opanujesz te podstawy.
    Cytuj
  • nafnafff 10 kwi 2011, 18:14
    Szczerze mówiąc odradzałabym native speakera na tym etapie. Polski lektor lepiej wytłumaczy gramatykę, podpowie jak przełożyć potrzebne potoczne wyrażenia, ogólnie lepiej Cię zrozumieprzymrużenie oka Myślę, że w Twojej sytuacji dobrze jest uczyć się konkretnych wyrażeń na pamięć, takich gotowych do uzycia, uniwersalnych zwrotów, slownictwa branżowego pewnie też.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum