Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jak szybko można nauczyć się niemieckiego?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak szybko można nauczyć się niemieckiego?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aurelka 10 kwi 2011, 20:42
    Iolla007 napisał:Bardzo skuteczna jest nauka za pomocą audiobooków. Możesz uczyć się kiedy tylko chcesz, w domu, w autobusie czy samochodzie, do poduszki, w czasie sprzątanie czy gotowania obiaduuśmiech Bardzo dobrze się zapamiętuje w ten sposób, a poza tym możesz sobie przy tym powtarzać i od razu lapiesz prawidłową wymowę. Jak dla mnie rewelacjauśmiech
    A wiesz może gdzie można kupić takie audiobooki?
    Cytuj
  • Ervin 10 kwi 2011, 22:14
    W internecie sporo jest tego. Np to:
    http://open.nextaudio.pl/audiobooki/niemiecki_kurs_podstawowy_mp3_-_audio_kurs_p2465.xml
    Wpisz sobie w guglu to wynajdzie więcej.
    Cytuj
  • latynowska8 10 kwi 2011, 23:51
    Te audiobooki to jest po prostu genialna rzecz! Bardzo polecam. Kiedyś korzystałam też z kursu ESKK i też mam dobre zdanie o tej firmie. Tylko że tam nauka trwała dłużej, ale zawsze mozna kontynuowac nauke na miejscu, już po wyjeździe.
    Cytuj
  • marsjanin 11 kwi 2011, 6:37
    Moja znajoma nauczyła się od zera angielskiego w pół roku. Wyjechała zielona, szukała pracy na miejscu więc nie miała wyjścia, próbowała mówić i się we własnym zakresie douczać. Co innego nauka gramatyki, a mowienie potocznym językiem. Tego nauczysz się najlepiej w praktyce. A jak wokół wszyscy będą mówić po niemiecku to szybko załapiesz. Nie masz wyjściaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • birata 11 kwi 2011, 7:01
    To się zgadza, że taka nauka z podręcznika to zupełnie coś innego. Jeśli zależy Ci na tym by się komunikować to postaw raczej na konwersacje, bo szkoda czasu na uczenie się zawiłości gramatyki. Wielu ludzi robi błędy w swoim ojczystym języku, mało kto zwraca na to uwage. Najważniejsze żeby Cie zrozumieliuśmiech
    Cytuj
  • Farrel 11 kwi 2011, 8:09
    Nauczyć się języka w miesiąc... wątpię żeby to było możliwe, ale coś tam na pewno załapiesz.
    Cytuj
  • Beetlejuice85 11 kwi 2011, 9:25
    Kup sobie jakieś rozmówki, oglądaj tv po niemiecku, słuchaj na mp3 na pewno jak się przyłożysz to trochę się nauczysz, a reszte na miejscuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Ervin 11 kwi 2011, 12:02
    No na pewno się w rozmówki zaopatrzę i w duży słownikprzymrużenie oka na razie mam pożyczony.
    Cytuj
  • latynowska8 11 kwi 2011, 15:18
    Masz słowniki w internecie. Może raczej jakiś kieszonkowy by się przydał?
    Cytuj
  • WitoldEs 11 kwi 2011, 15:45
    Luzik, niemiecki jest prosty. Zresztą podobny do angielskiego, który z tego ci piszesz już znasz? Poza tym po angielsku też się tam doagadasz, chyba, że jedziesz na jakąś wiochęuśmiech
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum