Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jak szybko można nauczyć się niemieckiego?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak szybko można nauczyć się niemieckiego?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 19 maj 2014, 9:00
    Stawiałabym jednak nadal na kursy multimedialne. Nauka efektywna, program pomaga nam kiedy mamy coś przypomnieć, a kiedy iść do przodu. Wystarczy 20 min dziennie.

    Cytuj
  • 11 cze 2014, 11:28
    Niemiecki nie jest zbyt łatwym językiem i trzeba dużo czasu poświęcić na naukę.
    Cytuj
  • 24 cze 2014, 9:14
    To prawda nie należy do najłatwiejszych, ale jeśli ktoś ma łatwość i pewne predyspozycje do nauki języka, to może pójść sprawnie.
    Cytuj
  • przemyslawgrzywuski 25 cze 2014, 22:09
    cale zycie bylem lewy z niemieckiego, ale trafilem do firmy gdzie zafundowali mi intensywny kurs. 3 miesiace po 4 godziny dziennie. Teraz mowie plynnie. 3 miesiace wystarcza do nauczenia sie jezyka, trzeba tylko chciec i miec dobrego nauczyciela. Kumpel niemiec w 3 miesiace nauczyl sie polskiego. Mozna? Mozna!
    Cytuj
  • 2 lip 2014, 9:16
    Jak się porządnie przysiądzie to można całkiem nieźle nauczyć się tego języka. Oczywiście trzeba ba to poświęcić po kilka godzin dziennie, ale jest to możliwe.
    Cytuj
  • basiaa_123 7 lip 2014, 12:25
    generalnie w miesiąc czy dwa nie nauczysz się języka, nie ma takiej możliwości żeby mówić biegle po takim czasie smutny ja się uczyłam 2 lata, ale teraz nie mam problemu z rozmowami po niemiecku uśmiech zaczynalam naukę w kilku miejsach ale ostatecznie zostałam w Lincolnie w Krakowie i polecam bo oni mnie zmotywowali na tyle, że nauka stała się przyjemnością..
    Cytuj
  • Readytofly 24 lis 2014, 10:54
    Polecam metodę supermemo. Bardzo systematyzuje naukę, szczególnie jęzeli chodzi o system powtóek. Na tej metodzie bazuje szkoła Supermemo z Poznania. Dzięki temu nauka jest o wiele efektywniejsza. Do tego oczywiście dużo rozmów, dobrze jak szkołą językowa oferuje dużo konwersacji z lektorem.
    Cytuj
  • Daria05 25 lis 2014, 8:36
    Dobra szkoła językowa, nawet online, ale jednak kurs językowy, a nie samodzielna nauka, czy jakieś półśrodki.
    Cytuj
  • charlotte1991 8 gru 2014, 16:29
    Żeby nauczyć się języka obcego najlepiej zapisać się na kurs. Ostatnio czytałam na http://praca.gratka.pl/poradnik/art/kursy-i-certyfikaty-jezykowe,2315856,art,t,id,tm.html o kursach ekspresowych. Wydaje mi się, że warto zapisać się na coś takiego jeśli chce się szybko ogarnąć jakiś język.
    Cytuj
  • shogue 9 gru 2014, 8:34
    też tak uważam, kurs to podstawa, kiedyś próbowałam uczyć się sama ale niczego oprócz kilku słówek się nie nauczyłam. Po kursie w empik school spokojnie dogadam się z Niemcem
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum