Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jak zostać trenerem Odysei Umysłu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zostać trenerem Odysei Umysłu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kasiadu 28 sie 2010, 15:33
    Cześć, słyszałam ostatnio o czymś takim jak Odyseja Umysłu, ktoś wie coś więcej na ten temat?
    Cytuj
  • keress 28 sie 2010, 19:27
    Hej!
    wiem, że program jest super, syn znajomych brał udział i nawet udało im się pojechać na finały krajowe do Gdańska
    mały naprawdę nauczył się kreatywnego myślenia, zaskoczył nas potem kilkoma naprawdę genialnymi pomysłami!
    Cytuj
  • spal 28 sie 2010, 22:28
    to kreatywności można uczyć? no nie żartuj sobie!!!
    Cytuj
  • keress 29 sie 2010, 0:37
    spal napisał:to kreatywności można uczyć? no nie żartuj sobie!!!
    @ kasiadu: a Ty chcesz trenerką zostać? jesteś nauczycielką? bo nie wiem czy inni też mogą trenować dzieciaki, no przynajmniej Miśka od moich znajomych ich nauczycielka z podstawówki trenowała
    Cytuj
  • kasiadu 29 sie 2010, 7:12
    właśnie chciałabym byc trenerkąuśmiech sama dużo bym się pewnie przy tym nauczyła, a też dzieciaki maiłyby frajdę i naukę!
    tylko nauczyciele mówisz? płacz to niedobrze, bo ja zawodowo czymś innym się zajmuję...
    Cytuj
  • keress 29 sie 2010, 9:13
    nie no, kasiadu spokojnie ja nie wiem na pewno co i jak...
    Cytuj
  • Miszka9 29 sie 2010, 10:18
    witam
    mam dobrą wiadomość, żeby zostać trenerem Odysei Umysłu nie trzeba byc nauczycielem, wystarczy przejść szkolenie trenerskieuśmiech tutaj macie więcej informacji o szkoleniach i ich terminach: http://www.odyseja.org/online/szkoltren.php
    a tutaj więcej na temat samej Odysei: http://www.odyseja.org/
    polecam! ja z moją drużyną pracuję już od 3 lat i byliśmy nawet w Stanach na finałach! Dzieciaki były zachwycone, naprawdę świetna sprawa (i zabawa)!
    Cytuj
  • krapikrapi 29 sie 2010, 12:45
    ja też polecamwielki uśmiech
    dwa razy byłam w druzynie i raz trenowałam studentów, fajna przygoda!
    śiwtne jest to, że uczysz się dużo o kreatywności, poznajesz praktyczne techniki kreatywnego myślenia i masz przy tym sporą zabawę!
    zapisuj się na szkolenie!
    Cytuj
  • keress 29 sie 2010, 16:18
    ale jak to studentów? przecież to konkurs dla dzieciaków jest
    Cytuj
  • krapikrapi 29 sie 2010, 17:24
    keress niezupełnieprzymrużenie oka
    są 4 grupy wiekowe, a czwarta obejmuje właśnie studentów, formalnie jest tak, że wziąć udział mogą wszyscy posiadający status osoby uczącej się, w USA jest nawet drużyna z uniwersytetu trzeciego wieku wielki uśmiech
    ale faktycznie drużyn z podstawówki, gimnazjum i liceum jest duzo więcej niż tych studenckich
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum