Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Można studiować tylko na jednym kierunku studiów, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Można studiować tylko na jednym kierunku studiów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Brat_PIT 21 lut 2011, 13:00
    No taki profesor od fizyki co miałby wykładać na socjologii - spięcia międzyludzkie.
    Takie osoby techniczne prowadzą skomplikowane badania a one są czasochłonne. Dzięki temu mamy w domach prąd i inne urządzenia na ten prąd.
    Cytuj
  • Kupiec 21 lut 2011, 15:29
    Mamy podobno masę studentów ok 2 mln. I co z tego.
    Tylko 44% Polaków przeczytało w ubiegłym roku jakąkolwiek książkę – wynika z kolejnej edycji badania społecznego zasięgu książki w Polsce zrealizowanego przez TNS OBOP na zlecenie Biblioteki Narodowej.
    To oznaczałoby, że po studiach już nikt nie czyta książek.
    44 proc. to ja bym podzielił jeszcze przez 2, a to co wyjdzie jeszcze przez 2. Tyle osób przeczytało jedną całą książkę.
    Cytuj
  • barti4 4 mar 2011, 14:21
    Nie przesadzajmy. Nie jest źle ze studentami w naszym kraju. W wielu państwach poziom nauczania jest niższy niż u nas.
    Cytuj
  • SawkaE 19 maj 2011, 9:45
    A dzisiaj w radio ZET słyszałam, że PiS zaskarżył tą całą ustawę do trybunału konstytucyjnego bo ogranicza prawa do nauki dla najzdolniejszych i w ogóle ogranicza prawo do swobodnego studiowania.

    Dla mnie to dziwne - może coś źle usłyszałam - ale nikt nikomu niiczego nie ogranicza, tylko jakby reglamentuje dobro wyższego rzędu.
    Cytuj
  • kamila67 1 cze 2011, 8:08
    moim zdaniem dwa kierunki to dziś podstawa. sama studiowałam dziennie marketing a trybie zaocznym a dokładniej przez internet.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum