Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Kredyt gotówkowy. Jaki bank, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kredyt gotówkowy. Jaki bank

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 21 mar 2016, 20:38
    ja tam odrazu poszłam do doradcy finansowego w sygma banku przedstawili mi plan spłaty kredytu, możliwosć dopasowania raty kredytu do daty otrzymywania pensji, więc podeszli bardzo otwarcie do mojego wniosku o kredyt.
    Cytuj
  • mrtaszyn 23 mar 2016, 16:35
    Doradcy finansowi z pewnością odpowiedza Ci na to pytanie. I najlepiej ich zapytać.
    Cytuj
  • veganka 23 mar 2016, 22:52
    ja korzystałam z darmowego doradcy finansowego w sygma banku przy okazji brania kredytu gotówkowego, uważam że profesjonalny dordca może naprawdę bardzo dobrze doradzić.
    Cytuj
  • koonik 30 mar 2016, 11:21
    Bez dodatkowych szczegółów jak wysokość i okres ciężko wskazać konkretny bank. Najlepiej wyjdziesz na tym, jeśli sprawdzisz sobie [url=http://direct.money.pl/kredytygotowkowe/]kredyty gotówkowe na direct.money.pl[/url] . To sprawdzona strona i bardzo wygodny kalkulator, który wyliczy wszystko za Ciebieuśmiech
    Cytuj
  • veganka 30 mar 2016, 21:17
    na stronie sygma banku też można sobie sprawdzić jaką ratę będziemy płacić za kredyt, więć też fajnie bo z góry można przewidzieć wysokość miesięcznej raty.
    Cytuj
  • hanka100 5 kwi 2016, 15:48
    TYdzień temu brałam kredyt tutaj http://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-na-miare-bez-odsetek . Na stronce masz podaną tabelkę ile wyniesie cie miesięczna rata. im szybciej spłacisz tym niższy procent prowizji, czyli może to być nawet 6%
    Cytuj
  • veganka 10 kwi 2016, 22:06
    a masz taki zapis w umowie, bo to, że jest napisanie na stronie nie musi wcale oznaczać, że tak jest w rzeczywistości. ja wolę mieć to czarne na białym. u mnie było o tyle dobrze, że jak brałam ostani kredyt to sygma bank wysłał mi umowę do domu więc miałam ten plus że mogłamw domu na spokojnie przeczytać dokładnie umowę.
    Cytuj
  • clauditta 13 kwi 2016, 17:02
    Widzę, że temat ciągle jest "na czasie". My też braliśmy kredyt w sygmie, co prawda już jakiś czas temu, ale chyba aż tak od tamtej pory się nie zmieniło... Na plus przemawia mało formalności, papierologia zdecydowanie mogłaby odstraszyć...
    Cytuj
  • Meggi85 14 kwi 2016, 15:55
    Ja brałam teraz kredyt w Idea Banku. Nazywa się Fair, jest to dostępny jest bez zabezpieczeń, a jego maksymalna kwota wynosi 50 000 zł, a oprocentowanie to tylko 4,99%. Tylko, ze jest to kredyt dla firm które sa nowymi klientami banku. Ale opłaca się bardzo.
    Cytuj
  • veganka 14 kwi 2016, 16:16
    ok tylko jaki procent pożyczkobiorców stanowią osoby po raz pierwszy otwierające biznes? ja jak brąłam w sygma banku 15 tys to się bałam czy spłacę, udało się bez problemu, ale lepiej mierzyc siły na zamairy.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum