Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Loteria "pusty sms na 74500", strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Loteria "pusty sms na 74500"

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 7z9 9 gru 2010, 6:49
    A mnie wkurzają SMSy Orange.

    Bez przerwy przychodzą i czymś kuszą.

    Twój numer został wylosowany i masz szansę wybrać 50 tys złotych. Wyślij TAK na ....(2,44 zł)

    Zostałeś(aś) wylosowana z milionów. Możesz wygrać .... wyślić SMS o treści tak na... (1,22 zł)

    Właściciel numeru xxxxxxxxx jest proszony o potwierdzenie czy znalazł się w gronie wygranych. Nagroda główna to. Wyślij TAK na nimer ... (1,22 zł)

    I tak w kółko macieja. Przecież to jest jakieś dręczenie psychiczne klientów.
    Cytuj
  • Grazynka1975 15 gru 2010, 8:34
    A mnie dziwią te wszystkie zarzuty pod adresem loterii pusty sms. Jak dla mnie loteria jak kazda inna, sama nie raz wyslalam pustego smsa i uwazam ze do wszystkiego trzeba miec zdrowe podejscie. Polecam zapoznac sie z regulaminem dostepnym na stronie loterii.
    Cytuj
  • FinansowyKrawiec 15 gru 2010, 8:50
    Grazynka1975 napisał:A mnie dziwią te wszystkie zarzuty pod adresem loterii pusty sms. Jak dla mnie loteria jak kazda inna, sama nie raz wyslalam pustego smsa i uwazam ze do wszystkiego trzeba miec zdrowe podejscie. Polecam zapoznac sie z regulaminem dostepnym na stronie loterii.
    No właśnie też tak uważam, ale jednak coś musi być na rzeczy skoro tyle osób i programów telewizyjnych zajmuje się tymi loteriami. Może w rzyczywistości wygląda to inaczej niż mówi regulamin.
    Mnie zastanawia też brak adresu do firmy na ich stronie www.
    Cytuj
  • Grazynka1975 15 gru 2010, 9:30
    No dla mnie to akurat nie jest dziwne ze nie ma adresu skoro robia taka nagonke na loterie pusty sms. Osobiscie czytalam ten regulamin wielokrotnie i uwazam ze wszystko co powinno jest w nim zawarte. Po prostu ludziom nie chce sie czytac i tyle.
    Cytuj
  • Barnaba56 15 gru 2010, 10:58
    Grazynka1975 napisał:No dla mnie to akurat nie jest dziwne ze nie ma adresu skoro robia taka nagonke na loterie pusty sms. Osobiscie czytalam ten regulamin wielokrotnie i uwazam ze wszystko co powinno jest w nim zawarte. Po prostu ludziom nie chce sie czytac i tyle.
    A mnie dziwi. Firma jest niepoważna skoro nie zamieszcza adresu. Jest nagonka na rząd. Czy on też powinien zmienić miejsce posiedzeń i nie mówić gdzie się odbywają?
    Cytuj
  • GUEST 15 gru 2010, 14:48
    W ekspresie reporterów z dnia 14 grudnia 2010 roku bardzo dobrze pokazano jak z ludzi wyciąga się pieniądze. Ja od prawie trzech tygodni delikatnie nękam tą firmę wysyłając cały czas (około 15 sms dziennie na darmowy numer 8043).Oni w zamian przysyłają mi około 20 sms z różnymi pierdołami o wygranej ,o podpisach przez prezesów lub dyrektorów itp , dojechali już do 30 tys żeby tylko wysłać im płatnego sms. Automat który po każdym darmowym sms musi odpisać mi z kolejnym losowo wybranym komunikatem i to jest moja zemsta - za ten ich sms do mnie oni płacą operatorowi (niedużo ale zawsze kilka groszy,"do ziarnka do ziarnka ..... ) ja tak mogę latami im wysyłać, proponuję niech wszyscy zainteresowani zrobią w podobny sposób
    Cytuj
  • Koralgol 15 gru 2010, 15:37
    Dziwi mnie naiwność ludzi, ale nie przeszkadza mi to w tym, aby coś Wam "nabici w SMS" poradzić. Nie wysyłajcie nic na nr zaczynający się od 7xxxx bo za każdy taki SMS-es "oszust" inkasuje zależnie od drugiej cyfry po 7 tyle zł+vat, czyli nr 71xxx to 1,22zł, 72xxx to 2,44zł, ... 79xxx to 10,98zł!!! Nic nie ma za darmo !!!!!!!!. Dlatego za pierwszy SMS na numer 8xxxx płaci "naciągacz".
    Cały myk w tym, żeby nie przestać wysyłać SMS-ów, ale tylko te na numer 8xxxx, czyli "darmowy". Wysyłajcie jak najwięcej! Zachęcajcie wszystkich, znajomych nieznajomych, wysyłajcie mailami do wszystkich krótkie info o co chodzi i numer 8xxxx na który niech każdy wysyła dziesiątki, setki, tysiące SMS-ów! Za 6 m-cy zamkną obecny interes i zorganizują zapewne nową "loterię". Wtedy zalecam procedurę powtórzyć.
    Cytuj
  • 100euro 15 gru 2010, 17:47
    Pod adresem tych, którzy tak bronią tej cudownej loterii. Chyba nie znacie treści odpowiedzi na puste sms-y! Jeśli dostaję wiadomość że WYGRAŁEM kasę, to znaczy, że ją wygrałem i kropka. Nie ma znaczenia regulamin. A skoro w następnym sms-ie piszą że przelew jest zablokowany i muszę wysłać następnego, a po nim kolejnego mimo zapewnienia że to już ostatni, a potem "wygrana" spada z 10.000 na 2000 - to co jest, jak nie naciąganie??

    Jeśli w regulaminie byłoby jasno napisane, że każdy sms to ileś tam punktów, a po uzbieraniu jakiejś ich sumy bierze się udział w publicznym losowaniu, to ok. Ale skoro pisze mi np. pan Marek Dyrektor czegoś tam, że wygrałem, to w następnym kroku powinien poprosić o numer konta, a nie kolejne sms-y. No tak czy nie?
    Cytuj
  • FabianM 15 gru 2010, 20:31
    Ja własnie przegapiłem ten Ekspress reporterów. Szukałem tego odcinka na stronie TVP ale go nie znalazłem. Za to jest na Youtube

    http://www.youtube.com/watch?v=_uBWDOq1Fc0
    Cytuj
  • barbara111 19 gru 2010, 22:37
    Witam ponownie ,dziekuje za dobre rady wysylam zlodzieja 20 sms dzienie jak bede miala czas to wykoncze tych gnojkow i prosze o wsparcie . WYSYLAJCIE NA DARMOWY NR:8043 :
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum