Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Księgarnie internetowe, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Księgarnie internetowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • makim 5 sie 2010, 20:07
    Od zawsze korzystam z Merlina. Może nie zamawiam u nich zbyt często, ale za każdym razem byłem bardzo zadowolony. W ciągu ostatnich kilku lat nie miałem najmniejszego problemu z dostawą. Ponadto ich ceny są moim zdaniem bardzo atrakcyjne.
    Cytuj
  • marinka 5 sie 2010, 22:58
    Jestem z Krakowa. W księgarni internetowej bonito istnieje możliwość odbioru osobistego co bardzo mi odpowiada. Moim zdaniem są oni tańsi od merlina, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Polecam.
    Cytuj
  • PatronX 27 paź 2010, 11:07
    A ja polecam księgarnie z ebookam i audiobookami http://czaswiedzy.pl
    Cytuj
  • Konsument 18 lut 2011, 17:51
    A ja mam problem z książkami bo mam ich sporo a zamawianie kolejnych, no kurcze nie miałbym ich gdzie trzymać. Myślałem o sprzedaży ale to więcej zachodu niż korzyści.
    Cytuj
  • Kompik22 18 lut 2011, 18:35
    Ja miałem parę książek już niepotrzebnych. Też myślałem o wyrzuceniu ale ostatecznie zaniosłem do biblioteki osiedlowej i tam mi przyjęli. Niestety bibliotekę skasowali w ramach oszczędności. W sumie i tak z niej nie korzystałem, ale może byli inni.
    Cytuj
  • fiolka25 18 lut 2011, 21:30
    Niestety coraz mniej osób czyta książki... Nastała era e-booków.
    Cytuj
  • Anegor 15 wrz 2011, 14:38
    Ja polecam księgarnie z ebookam i audiobookami Nextranet
    Cytuj
  • karokuku 29 cze 2012, 15:43
    chciałem podzielić się informacją na temat pewnej księgarni - pouczyc.pl. otóż zamawiam tam lektury szkolne i podręczniki i muszę napisać ze jestem szczerze zadowolony. kupiłem kilka lektur na wakacje dla córki żeby się za bardzo nie nudziła i zapłaciłem dosłownie parę groszy. fakt były to książki w miękkiej oprawie ale tak czy siak sie opłaca.
    Cytuj
  • robson00 16 lip 2012, 21:49
    Teraz kupuję właściwie tylko w internecie. Jest taniej i wygodniej. Głównie duże księgarnie empik, merlin, matras, selkar, wysylkowa
    Cytuj
  • Maniuss 20 lip 2012, 12:36
    Dobra ksiazka nie jest zla zwlaszcza na wieczor zeby sie odprezycuśmiech ale z ksiegarni internetowych raczej nie korzystam, wole samu isc do normalnego sklepu i bezpospiechu wybrac sobie cos odpowiedniego
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum