Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Księgarnie internetowe, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Księgarnie internetowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Dargomir 21 lis 2015, 1:30
    Ja w internecie szukam zazwyczaj książek używanych. Pamiętam, że na studiach polowałem na podręczniki akademickie na portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych. Można było dostać książkę za połowę ceny, a to w niektórych przypadkach była spora kwota. Jeżeli książka kosztowała 180 w księgarni to na portalu ogłoszeniowym można ją było dostać za 100 zł z przesyłką i to w znakomitym stanie.
    Cytuj
  • Julczita 14 sty 2016, 13:11
    Ja nie tylko książki, ale wiele innych rzeczy kupuję przez internet. Od kosmetyków po ubrania.
    Cytuj
  • lotny 15 sty 2016, 11:38
    Ja najbardziej lubi e kupowac uzywane ksiazki na allegro uśmiech uzywam do tego aukcjonera najczesciej, tzn snajpera z niego, i zawsze wygrywam perełki uśmiech
    Cytuj
  • soffija 8 lut 2016, 13:15
    Prawie zawsze kupuję książki przez internet. Skuszona jestem przed wszystkim przez promocje uśmiech
    Cytuj
  • Lenuszka 8 mar 2016, 13:56
    Czasami lubię sprawdzić oferty książek w Internecie. Czasem trafi się fajna oferta z przeceną. Kupuję głównie w świecie książki i empiku. Kiedyś też przez merlin.pl zamawiałam.
    Cytuj
  • Etihad 10 mar 2016, 11:47
    Ja ostatnio miałem NIEprzyjemność robienia zakupów w księgarni Matras. Miałem do wykorzystania kartę upominkową na 50zł ale chciałem zrobić zakupy na o wiele większą kwotę. Niestety nie da się zapłacić częściową kartą upominkową i resztę dopłacić więc zmuszony byłem do szukania książki, która była najbardziej cenowo zbliżona do wartości karty.

    Udało mi się, ale tylko dlatego, że kupowałem stacjonarnie, gdzie ta sama książka na ich stronie internetowej koszowała ponad 10zł mniej...

    Polityka tej firmy jest żenująca. skrzywienie
    Cytuj
  • buron87 26 kwi 2016, 11:42
    Ja korzystam, nie powiem, że nie, zwłaszcza wtedy, kiedy nie mam czasu iść do punktu stacjonarnego i stać w nim godzinami, próbując wybrać książkę, a mam ochotę przeczytać coś nowego.
    Tak samo z prezentem, większość tych księgarni bardzo szybko realizuje zamówienia więc też, zamiast stać i szukać po półkach, mogę sprawdzić dostępność tytułu i zamówić.
    Oczywiście będą momenty, kiedy dostawa się wydłuża, ale nigdy większych problemów nie miałam (odpukać).
    Cytuj
  • mikola 26 gru 2016, 17:01
    Jakby ktoś z Was szukał dobrej księgarni internetowej na Wyspach, warto przejrzeć sobie asortyment Rewolucji. Mają duży wybór literatury po polsku, znajdziecie u nich także polskie gry planszowe, puzzle. Jak robi się większe zamówienie od £30, to wysyłka jest darmowa.
    Cytuj
  • hipogryf6 16 sty 2017, 15:31
    Dzięki za rady uśmiech Przydadzą mi się z całą pewnością uśmiech
    Cytuj
  • Szerszena 10 mar 2017, 18:45
    Amzon jest spoko uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum