Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Księgarnie internetowe, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Księgarnie internetowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • agatte 26 lip 2012, 23:06
    karokuku napisał:chciałem podzielić się informacją na temat pewnej księgarni - pouczyc.pl. otóż zamawiam tam lektury szkolne i podręczniki i muszę napisać ze jestem szczerze zadowolony. kupiłem kilka lektur na wakacje dla córki żeby się za bardzo nie nudziła i zapłaciłem dosłownie parę groszy. fakt były to książki w miękkiej oprawie ale tak czy siak sie opłaca.
    zakupy grupowe wchodza w gre? dla calych klas?
    Cytuj
  • karokuku 29 sie 2012, 21:37
    Maniuss napisał:Dobra ksiazka nie jest zla zwlaszcza na wieczor zeby sie odprezycuśmiech ale z ksiegarni internetowych raczej nie korzystam, wole samu isc do normalnego sklepu i bezpospiechu wybrac sobie cos odpowiedniego
    Cytuj
  • karokuku 29 sie 2012, 21:38
    Maniuss napisał:Dobra ksiazka nie jest zla zwlaszcza na wieczor zeby sie odprezycuśmiech ale z ksiegarni internetowych raczej nie korzystam, wole samu isc do normalnego sklepu i bezpospiechu wybrac sobie cos odpowiedniego
    w ksiegarniach internetowych jest przeciez taniej! poza tym nikt cie nie pogania, nie zamkna ci sklepu przed nosem, masz dostep non stopuśmiech zobacz na ksiegarnie www.pouczyc.pltam sa głownie podreczniki szkolne ale jako przyklad klarownej strony podaję. Wszystko znajdziesz co potrzeba bez zbednego klikania i nerwow. uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • karokuku 29 sie 2012, 21:42     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sie 2012, 21:45, w całości zmieniany 1 raz)
    zakupy grupowe wchodza w gre? dla calych klas? ...............dorga agatte podobno tak, widzialem na stonce info wiec na pewno tak. to dobre rozwiazanie, kilka osob zbiera sie i maja jedno zamowienie wieksze i pewnie jakis rabat a co najwazniejsze jedna oplata za dostawe. oplaca sie
    Cytuj
  • grawol 18 wrz 2012, 13:53
    Ja z księgarni internetowych polecam Kumiko.pl
    Wystarczy wejść na Opineo i poczytać opinie ludzi, którzy tam kupili. W życiu nie widziałem pozytywniejszych recenzji.
    Podchodzą bardzo indywidualnie i z sercem do każdego klienta, to się chwali.
    Cytuj
  • VictoriaB 20 wrz 2012, 9:22
    Ja najbardziej lubię matras.pl - mają baardzo duży wybór ksiązek, chyba największy obecnie.
    Cytuj
  • beltrix 20 wrz 2012, 15:41     (ostatnio zmieniony przez autora 4 mar 2013, 13:34, w całości zmieniany 1 raz)
    matras nie ma wcale takiego dużego wyboru jak piszesz. Największą księgarnią jest Gandalf.
    Cytuj
  • karolwu 21 wrz 2012, 13:05
    ja korzystam także z literacka.pl
    Cytuj
  • 21 lut 2013, 10:03
    Ja korzystam głównie z Merlina, mają sporo promocji i przecen, a dostawa do paczkomatu to dla mnie bardzo duża wygoda (oszczędza listonoszowi wrzucania awizo do skrzynki i upierania się, że nie było mnie w domu, chociaż byłem przymrużenie oka ).
    Cytuj
  • pawelkot 24 lut 2013, 14:18
    Księgarnie internetowe to fajna sprawa. Myślę, że coraz więcej osób korzysta z takiej usługi.




    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum